Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vészelhető át a karácsony?

Hogyan vészelhető át a karácsony?

Figyelt kérdés

Már egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy hogyan hidalhatom át az ünnepet hízás nélkül. Eddig 16 kilót fogytam kalóriaszámolgatással, most nem szeretném elrontani...


Az ünnepek alatt is számolok majd, de érdekelne, hogy ki milyen módszerrel küzd ilyenkor is a kilók ellen! :)


2009. nov. 22. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kereső: karácsony túlélés. Vagy harminc kérdést fogsz találni egy héten belül...

Egyszerű: nem kell sokat zabálni. Ennyi.

2009. nov. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az előző is írta. Önkontroll. Nem állatok vagyunk, hogy amit kiraknak elénk mindet meg kell zabálni.
2009. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vészelem túl, hogy nem zabálok mint egy disznó. Attól, hogy karácsony van, még lehet sportolni és egészséges kajákat enni.
2009. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
egyél mindenből keveset, és ne edd tele magad sütivel. de egyébként meg nem azon a 3-4 napon múlnak a dolgok. ha amúgy normálisan étkezel és mozogsz, akkor 3 nap alatt nem fogsz elhízni. max utána kicsit többet mozogsz ,hogy ledolgozd az esetleges felesleget. :)
2009. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát én úgy csináltam,hogy ha nagyon tetszett itthon egy süti,akkor azt reggelire ettem. ha másnál,akkor vagy nem eszem belőle (ha tudom,hogy nem sértődik meg),vagy nagyon kicsit.és utána többet is mozgok,természetesen.
2009. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A 90 napost csinálom...szentestén gyümölcsnapom, 25-én ( amikor összegyűlik a tágabb család) viznapom lesz . Pfűű XD

A kalóriaszámolós dolgot itt is meglehet csinálni, vagy odafigyelni, hogy pl. a halat ne rántva egyed, csak savanyút egyél mellé és köretet ne, stb..és a mértékletesség! Egy szelet sütinél igenis meglehet állni csak akarni kell :)

2009. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 pry válasza:

Nekem az alvás jött be :) mikor a többiek kimentek az ötödik adag bejgliért én lefeküdtem aludni.

Vagy azt is csinálhatod, hogy többet mozogsz, így ellensúlyozva a dolgot.

2009. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tudom, hogy ez gáz meg stb stb, de én hashajtóval
2009. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy láda Whiskyvel!


Ha taccsraiszod magad akkor vagy alszol vagy kihánysz mindent!

Mellesleg ha elcseszed a beled a piával, semmi étvágyad nem lesz!

2009. dec. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudtad hogy a zsír alkoholban oldódik?
2009. dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!