Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Véleményt szeretnék kérni...

Véleményt szeretnék kérni milyen a testem? (képek, bővebben lent)

Figyelt kérdés

95 kg-ról fogytam le (181 cm vagyok) most 68 kg vagyok őszintén szólva én aránytalannak és csúnyának gondolom a testem (bár ismerősei szerint normális de attól félek csak azért mondják mert elfogultak)

tudom hogy nem vagyok ízmos stb... még :D

szóval szerintetek gusztustalan?

22 F


[link]


[link]


[link]



2013. dec. 4. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gusztustalan. Ha pedig magadra szedsz egy kis izmot, tényleg jó lesz. :)
2013. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. dec. 4. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem,átlagos,normális alakod van. ha elkezdesz edzeni,fél év múlva olyan tested lesz hogy ihaj :D

19/L

2013. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs a testeddel :) Szerintem épp ideális. Kis izmot lehet arra a hasra dolgozni, ha van időd, de anélkül se rossz :)
2013. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy! Én egy kicsivel többet fogytam, mint te. Te hogyan csináltad, hogy a hasad ilyen szépen "visszahúzódott"?

Ha nem nézem meg, hogy hímnemű vagy, akkor azt gondoltam volna, hogy nő vagy. Az első képen tisztára nőies alakod van. Csak eddz tovább, meglesz az eredménye!

2013. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz.

A bőröd striás, próbáld ki a paprika krémet, elején kicsit égett, de pl nekem nagyon szépen elhalványította.

2013. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a kitartásodhoz, és ahhoz, amit elértél. :) Tényleg jól nézel ki, jót tett neked a fogyás (női szemmel mondom) egyáltalán nem vagy gusztustalan. :) Sokat sportolj, tornázz, végezz súlyzós edzéseket, és remek tested lesz. :)
2013. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat :-)
2013. dec. 5. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!