Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? Fogyni...

Mit tanácsoltok? Fogyni szeretnék, de csak 3-5 kilót!

Figyelt kérdés
172 cm vagyok, és 62 kilo..Nincsen rajtam sok felesleg,de azt a maradékot(kb3-5 kilo9 szeretném leadni valahogy..járok kangozni, edzzek itthon, de szerintem ezen csak az segít, ha olyanokat eszek...na de mégis miket kéne ennem? Eszek mindennap kefírt már egy pár napja, mert az segíti az emésztést..mit tanácsoltok, miből egyek többet, vagy mit egyek?
2009. nov. 22. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem nincs rajtad eggyátalán felesleg..csak torna kell de az látom megvan ajánlom figyelmedbe rubint réka 20 perceseit, remekül olvadnak a cm ek az emberröl tőle. fehérjét kéne többet enned mondjuk este( húsok,halak,tojás,sovány sajt, szójabab) és próbálj meg mindig minőségi táplálékot enni. ha édességet vagy ilyesmit kívánsz akkor délelőtt.
2009. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!