Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet valahogyan ujjra fogyni?

Larry_Real kérdése:

Lehet valahogyan ujjra fogyni?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de lány vagyok és a termetem eléggé pici, így a kezem is pici, de az újjaim elég tömzsik. lehet valahogy tornáztatni vagy valami, hogy kicsit vékonyabb legyen?

2013. dec. 7. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
De amúgy túlsúlyos vagy?
2013. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az ujjak és a kézfejek komolyabb elhízásnál zsírosodnak el.

persze erre is vonatkozik az általános tény,hogy nincsen helyi zsírégetés.

és persze hogy lehet edzeni az ujjakat,de mivel az ujjak nem rendelkeznek izmokkal,ezért az ujjak edzéstől az alkar fog izmosodni,mert az alkar izmai mozgatják az ujjakat.

2013. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok túlsúlyos. vagy is szerintem:) 162 cm és 52 kiló vagyok ez túlsúly?
2013. dec. 11. 14:36
 4/5 anonim válasza:
Van kézerősítő gumikarika.Lehet még olyan is ami 1 diótöröre hasonlít azt is nyomogatni kell.A legjobb állatfelszerelés boltban kutyának való gumikarikát venni mert az erősebb és strapabíróbb(nehezebb összenyomni. Jó edzést.Az alkarodnak is jót tesz.Minden nap 100-at 1 kézre.Átmérője 8cm.
2013. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azért nem jó öltet sem a gumikarika,se a marok szorító,mert a marok erőt a statikus szorítás erősíti,nem a pumpáló mozgás.

vagyis a függeszkedés a legjobb marok erőre.

ha meg valaki rest és a gumikarikát akarja mindenáron,akkor a statikus időre szorítás aminek értelme van,a pumpálás értelmetlen,haszontalan.

2013. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!