Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy ha egészségesen táplálkoz...

Hogy ha egészségesen táplálkozik valaki, és elérte az ideális testsúlyt, akkor nem fog tovább fogyni?

Figyelt kérdés
Ez hogy van?
2013. dec. 6. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Homeosztázis. Belső egyensúly, ha egészségesen táplálkozik valaki, akkor nem azért fogy, mert fogyás parancsot kap, mert éhezik, hanem mert az étkezése lehetővé teszi a belső egyensúlyt, a balanszot. Azért fogy, mert jól működik a szervezete. Az már nem jó működés, ha tovább fogy mint kellene, az már megint valamilyen zavar, éhezés hatása lenne.
2013. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mennyi az annyi.

Egészséges kajából is lehet túl sokat enni, és lehet tőle hízni, ha több kalóriát viszel be tartósan, mint amennyire szükséged van.

Ha pedig kevesebbet, akkor nem áll meg a fogyás, csak mondjuk extrém kevés kilónál, nem a normálisnál.

2013. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az már nem egészséges kaja, hogy ha nagy mennyiségben elhízást okoz :)
2013. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Akkor nem is léteznek egészséges ételek.
2013. dec. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nagyon sok van. Ezért is merek bátran enni én is, meg persze rengeteg ember rajtam kívül (más-más genetikával, fizikai aktivitással) mert az igazi ételek nem okoznak gondot. Az elhízás betegség, amiért meg kell dolgozni. Például műkajákkal, efelől mindenki maga dönt, választás kérdése.
2013. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!