Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kényszerevés. Valaki segítsen!...

Kényszerevés. Valaki segítsen! (? ) Bővebben lent.

Figyelt kérdés
155 cm vagyok és 85kg és egyszerűen megőrülök mert nagyon kövérnek érzem magam... De egyik pillanatban úgy érzem,hogy persze nyugodtan falhatok bármit utána jól lakok és ideges vagyok,hogy miért kellett ennem ... utána nem eszek jó pár óráig amíg nem leszek nagyon-nagyon éhes és kezdődik az egész elölről(néha még hánytattam is magam)... 60 kg voltam amikor ez elkezdődött és annyira tanácstalan vagyok... nem tudom mit csináljak.... Valaki segítsen!!! Leginkább egy fogyókúrás módszer kéne és valami ami erőt ad ahhoz,hogy elkezdjek egy normális diétát és ki is tartsak mellette...
2013. dec. 7. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem írj egy étrendet magadnak minden napra!És ahhoz tartsd magad.Ezenkívül minden nap sportolj!Ha másra nincs időd legalább 15-20 percet tornázz!Egy nagyon fontos:A felírt étrendedtől NE térj el!Ha viszont úgy érzed,akkor szerintem a háziorvos is tud neked segítséget nyújtani.

És egy másik dolog.Bármennyit is eszel ne hánytasd meg magad!Mert lefogyni le lehet,de a bulémiából nehezebb kigyógyulni!

Sok sikert!:)

2013. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak húst és zöldséget egyél. Ezekből falhatsz amennyit csak bírsz.
2013. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem az egyik legfontosabb a tudatosítás. Te döntöd el,hogy mos le akarsz-e fogyni vagy sem, meg akarsz-e szabadulni x kilótól vagy sem. Minden a fejedben dől el. Most őszinte leszek, a 85 kg elég sok ekkora magassághoz. Jól teszed.hogy le akarsz fogyni. Sok sikert és kitartást kívánok. :) ( a kényszerevést említhetnéd az orvosodnak, hátha tud adni valamilyen hasznos tanácsot)
2013. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat... :)
2013. dec. 9. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!