Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta délelőtt három szendvi...

Naponta délelőtt három szendvics koplalásnak minősül?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

most úgy érted, hogy utána meg semmi?

meghát attól is függ, hogy milyen szendvics. Ha 3 Big Mac, akkor nem. Ha 3 margarinos szenya ubival, sercli méretű barna kenyérrel, akkor talán

2010. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Amikor fesztiválon dolgoztam, és nem volt időm enni, az számított koplalásnak. Három szendviccsel egy teljes napig el lehet lenni.
2010. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert sokak szerint ha egész este nem eszünk az már koplalás. Én meg délelőtt enném meg . Csak ezért kérdeztem. Így le lehet fogyni?
2010. márc. 10. 10:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mekkorak azok a szendvicsek,de ha delelott eszel ennyit,sokkal jobb,mintha este tomnéd magadba!
2010. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3 normális méretű zsemle
2010. márc. 10. 10:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet lefogyni, mert

1. igen, ha csak délelőtt eszel, az koplalás, lelassul az anyagcseréd (nincs mit emésszen délután/este)

2. ha csak fehér zsemlés szendvicset eszel, az nagyon egyoldalú, nincs benne elég tápanyag, vagyis beviszel bizonyos kajamennyiséget, lehet, hogy nem is érzel éhséget, DE a szervezed nem kapja meg, amire szüksége van, tehát éhezik (koplal),

3. a fehér zsemle alapból baromira hízlal, főleg hármasával.


Nem véletlenül mondják, hogy többször egyél keveset, hidd el! Mi akadályoz meg abban, hogy normálisan táplálkozz, pl. ne egyoldalúan szendviccsel, hanem reggelire is egyél salátát hozzá, meg növényeket, és vacsorára meg szintén salátát, hogy ne koplalj. Szükséged van normális adag fehérjére is, különben az izmaid bomlanak (a szívizom is!!!), nem a zsír.

A fehér lisztes dolgokat (zsemle, kenyér) pedig kerüld el messzire, ha fogyni akarsz.

2010. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Az elsőnek: 3 Big Mec sokkal inkább koplalás, mint a barna kenyér ubival... Nem árt a minőségre is odafigyelni.
2010. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak: már miért lenne koplalás. azzal a 3 big mac-kel annyi kalóriát visz be a szervezetébe, ami amúgy 2 napra lenne elegendő. az egy másik dolog, hogy minőségileg roszz, de a koplalás az az energibevitel drasztikus csökkentését jelenti. a big mac pedig erre nem alkalmas
2010. márc. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A szendvicset nem hármasával enném hanem délelőtt 3 és utána semmit. zöldségekkel és pulykasonkával
2010. márc. 10. 11:55
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Értem én. De egy napra 3 fehér zsemle elosztva is sok. Azért, mert egészségtelen, hízlal, fehér lisztből van. Egyszerűen nincs benne hasznos anyag, pl. rozst, tömény szénhidrát. Ha helyette 3 szelet teljes kiörl. vagy rozskenyeret ennél, az már nem lenne ilyen rossz.

De ettől még délután is enni kell. Ez van.

Csinálhatod másképp, de majd rájössz, hogy nem véletlenül van ez így.

2010. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!