Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás után vastag, lötyögős...

Fogyás után vastag, lötyögős maradt a felkarom (KÉP), szerintetek ezzel lehet még kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Kalóriaszámolással fogytam elég sokat 1 év alatt, próbáltam edzeni is mellette, amennyire az időm engedte, főképp aerob mozgást végeztem. A karom volt a leggázabb, mikor kövér voltam és sajnos a karomról nem húzódott vissza a bőr, mint a testem többi részéről....

Szerintetek nagyon "gáz" az alakom? Fogyni már csak 2-3 kilót szeretnék, de szeretnék jól kinézni jövő nyárra, ezért nekiálltam tornázni. A karom a tornától tud változni, vagy már örök életemre ilyen nagy lesz? Mikor elkezdtem fogyózni, nem erről az alakról álmodtam... Megtippelnétek, hogy hány kiló lehetek, ha 170 cm vagyok?

Esetleg, akinek hasonló problémája van/volt tudna segíteni??


1. [link]


2. [link]


3. (KAR:) [link]


2013. dec. 10. 11:13
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Szia!


Nagyon nagyon ügyes vagy, gratulálok! :) Nem ismerlek, mégis büszke vagyok Rád. :)

Én is azt tudom javasolni, hogy eddz karra!


18L

(Kérlek szépen írd meg nekem privátban, hogy hány kcal-t ettél egy nap! Előre is köszönöm! :) )

2013. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
hány kilo vagy?
2013. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
60 kilo vagyok.
2013. dec. 23. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!