Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás után vastag, lötyögős...

Fogyás után vastag, lötyögős maradt a felkarom (KÉP), szerintetek ezzel lehet még kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Kalóriaszámolással fogytam elég sokat 1 év alatt, próbáltam edzeni is mellette, amennyire az időm engedte, főképp aerob mozgást végeztem. A karom volt a leggázabb, mikor kövér voltam és sajnos a karomról nem húzódott vissza a bőr, mint a testem többi részéről....

Szerintetek nagyon "gáz" az alakom? Fogyni már csak 2-3 kilót szeretnék, de szeretnék jól kinézni jövő nyárra, ezért nekiálltam tornázni. A karom a tornától tud változni, vagy már örök életemre ilyen nagy lesz? Mikor elkezdtem fogyózni, nem erről az alakról álmodtam... Megtippelnétek, hogy hány kiló lehetek, ha 170 cm vagyok?

Esetleg, akinek hasonló problémája van/volt tudna segíteni??


1. [link]


2. [link]


3. (KAR:) [link]


2013. dec. 10. 11:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon csinos vagy!!! És a karod egyáltalán nem gáz! Hidd el!
2013. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 60 kg. Amm karizom erősítés és eltűnik, meg majd előbb utóbb visszafeszesedik. Nem aggódnék miatta.
2013. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

58-60kg.


És azért nem olyan az alakod mint amilyenről álmodtál, mert 'csak' diétáztál és nem sportoltál. Súlyzós edzéseket kellene végezned - nem csak karra, hanem comb/fenék/stb. - na akkor olyan alakod lehetne/lesz, amire Te is vágysz meg a csajok 99%-a! És persze a pasik is, csak máshogy.... :)

De a Nők többsége azért is összetenné a kezét, ha így nézne ki mint Te!



Ha nem pofátlan kérés, akkor egy 'előtte' képet linkelhetnél. Ha ilyen fehérneműset szégyellsz, akkor legalább egy ruhásat.

2013. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Fürdőruhás képem tavalyról nincs (érthető okokból). Itt is látszik, hogy milyen hatalmas volt a karom (96 kiló voltam).

Légyszíves, ne röhögjetek ki.


[link]

2013. dec. 10. 11:47
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd! Aki a két képet összehasonlítja és röhög, az annyit is ér mint ember! És annak a véleményét éppen LE KELL SZ**NI!


Inkább elismerésre méltó az eredmény, amit sikerült megcsinálnod! Én minden esetre egy nagy fejhajtással adózók előtted! :)


Szóval egy kis sport és olyan alakod lesz amiről álmodtál! De ne spinningelj és társai, hanem egy edzőteremben csinálj súlyzós edzéseket! Meglátod megéri!

És még egyszer gratulálok, ez nagyon szép eredmény!

2013. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
szerintem gáz. ha súlyzózól jó lesz. amúgy az előző képen sem nézel ki annyinak, amennyi voltál :O
2013. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi csúnyát nem látok, nagyon csinos vagy.
2013. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis légy arra büszke amit elértél. A karod egyáltalán nem gáz, kezdj el tornázni és tuti meg lesz az-az alak is amiről álmodsz. Egyébként nagyon csinos lettél :)
2013. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

Szia!

Büszke lehetsz magadra nagyon csinos,jó alakod van irigylésre méltó!Ahogy előttem is írták fejet hajtok előtted,hogy ennyi kitartás,elszántság és türelem által milyen sokat változtál.Hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem egyáltalán nem vészes,de ha úgy érzed akkor dolgozz rajta.További sok sikert :) 16L

2013. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%

Jól nézel ki!:)

A kar vékonyításához/szálkásításához ezt tudom ajánlani:

[link]

2013. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!