Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai étkezésem?

Milyen volt a mai étkezésem?

Figyelt kérdés

R: egy pohár kakaó

T: 5 szelet gombás felvágott

E: 3 db töltött káposzta+ 1 szelet rozskenyér

U: 1 körte


Most szeretnék megenni egy kis nasiként mivel éhes vagyok 2 db kivi,1 alma, 2 mandarin felkockázva


a vacsorám pedig 2 tükörtojás lesz, rozs kenyérrel paradicsom uborka és paprikával!



UI: Nagyon elrontom ha most megeszem ezeket a gyümölcsöket?


2013. dec. 10. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezt miért a fogyókúra kategóriába írtad? Semmi köze egy fogyókúrához.

Egyébként meg edd azt vacsira ami jólesik.

2013. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha éhes vagy nyugodtan edd meg a gyümölcsöket!:)

De legközelebb többet reggeliz és akkor nem leszel később éhes.

2013. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1# fogyókúrázom jelenleg, azért ebben a témakörbe írtam ki a kérdésem, de ha ez nem jó akkor inkább azt írd!


2# köszönöm szépen csak felkelés után még nem vagyok éhes az a probléma sajnos! :)


62 kgról szeretnék lefogyni pár kgot az egészségem érdekében.Mindennap mozgok is másfél-két órát

2013. dec. 10. 17:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha fogyókúrázol nem kéne megenned a gyümölcsöket, mert gyümölcs cukrot tartalmaz. Kakaóval meg csak elrontod a napod,mert megdobja az inzulin szinted(ha nem cukros én kérek elnézést). Az ebéded az viszont jó, de én inkább a helyedbe ettem volna 2 db-bal többet, kenyér helyett.
2013. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben van, remek tanáccsal láttál el, viszont akkor kakaó helyett mit igyak? Egy forrócsoki?Vagy kávé?
2013. dec. 10. 18:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha szereted a kakaót akkor csinálj kakaóporból édesítővel:)

De a kávé is jó megoldás.

2013. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem cukros :).Reggel éhgyomorra gyümölcs,zöldség mehet. Beindítja az anyagcserédet és energiát is ad. Fogyókúrában, ha gyümölcsöt eszel, inkább délelőttre tervezd.
2013. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kakaó helyett neked a forrócsoki jut eszedbe elsőnek?

Nem megy ez neked úgy látom... Ezzel a hozzáállással nem lesz valami tartós a fogyásod.

2013. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kakaózhatsz is, csak ne tegyél bele cukrot és tejet :D Bár felőlem cukor is lehet benne, főleg méz formájában finom.

De nem szoktam előírni, hogy mások mit egyenek, csak megjegyeztem a fentit, ha már ennyire a kakaóra koncentráltak az utóbbi hozzászólások.

Egyébként nem muszáj kakaót/kávét/forrócsokit inni, de azért megértem ezirányú vágyaidat. Nálam is fontos helyet foglal el a kakaó (s a kávé), ami felvet némi problémát, a hozzájuk automatikusan kapcsolódó méz (de a legnagyobb kompromisszum esetén is xillit) miatt. Szerintem jobb, ha leszoktatjuk magunkat a naponta édességezésről. De ha valaki nem akarja, s vállalja az esetleges plusz nehézségeket miatta, hát legyen.


A gyümölcsben nem látok nagy problémát, ha kívánod s tudatában vagy, hogy sok szénhidrátot eszel (de amúgyis azt teszed, ld. kenyér). Sok szénhidráttal is lehet fogyni, nekem speciel az nehezen menne, így azt igyekszem mérsékelni, több-kevesebb sikerrel.


A vacsoraötleted remek, leszámítva a kenyeret. Nem értem, miért akarja bárki, hogy este már ne egyél. Nyilván megéhezik az ember, s ez nem a reggeli mennyiségén múlik, nálam legalábbis nem.

2013. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, igazából nekem a kakaó az olyan reggeli ébresztőnek számít, azért hogy ébren legyek!Olyan mint másnál egy jó kis kávé!


Igazából úgy gondolom hogy kell egy kis szénhidrát, még elején is vagyok a fogyásnak, először kevesebbet eszek, illetve meg próbálok többször már amennyire sikerül, illetve a teljes cukros dolgokat, finomított szerek kiiktatása!

2013. dec. 10. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!