Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs elég akaraterőm, de le...

Nincs elég akaraterőm, de le szeretnék fogyni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen gyűlölök futni, de tudom, hogy csinálnom kell, ha le akarom adni azt a kb. 15 kiló felesleget. Már többször is elkezdtem, de mindig feladtam, és félek, ezúttal is fel fogom, de most erős akarok lenni, és be akarom bizonyítani magamnak, hogy nem vagyok olyan puhány, mint anno. Mit tegyek annak érdekében, hogy ne adjam fel?

2013. dec. 11. 11:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az én fülem is begyullad :( Különben mennék, ráadásul a fülmelegítő se segít :( De a konditeremben meg úgyis lehet biciklizni, úgyhogy az helyettesíti a terepen való biciklizést :) Most pl. tanulnom kéne, de elmegyek konditerembe, szóval nem keresem ezúttal a kifogásokat. Majd utána tanulok :)
2013. dec. 11. 14:24
 12/18 anonim válasza:
Gratulálok! kenyér sajttal! Ezzel az erővel már majdnem szalonnás tojást is reggelizhetnél! Ha fogyni akarsz nem kéne kenyeret enned, semmilyet! ááááááááááááá
2013. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

utolsó. te miket eszel? vagy mit egyen, aki fogyni akar?

nem kötekedem, csak engem is érdekel a téma, és eléggé össze vagyok zavarodva. :)

2013. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Makoscsiga ***** válasza:
A legfontosabb a reális hosszú és rövidtávú célok kitűzése, amikre rendszeresen emlékezteted magad. Érdemes minden hétre, napi lebontású tervet készíteni mind az edzésekről, de még fontosabb, hogy a kajáról is! Érdemes minden reggel azzal kezdened, hogy kicsit fúkuszálsz a célokra, végiggondolod, hogy mennyi út van már mögötted, mit értél el eddig, milyen célokért küzdesz. Mik az aznapi teendők: edzés, kaja. Ha a mentális fókusz megteremtésére minden nap kellő időt szánsz, akkor lesz elég motiváció muníciód a napra, hogy kövesd a tervet. Az a baj, hogy sokan elfelejtik, hogy ponotsan miért is csinálják az egészet, és cél hiányában nem csoda, hogy elillan a motiváció.
2013. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A kenyér tényleg nem jó, én szallonás tojást szoktam enni, a sajttal sincs bajom, fogytam 4-5 kg-t egy hónap alatt (nem mind zsír), és csak heti 3 edzést csinálok (most ennyire van erő/idő). Annyi hogy leginkább zöldséget meg húst eszek, és heti egy csaló nap van amikor minden sz*r kaját is kb, (a tojás,szalonna nem csaló nap)
2013. dec. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, csak nekem 15 helyett kb. 25 kilót kellene leadnom, akaraterőm viszont nincs. Sokadjára is megfogadtam, hogy az ünnepek után tényleg nekiállok a fogyókúrának még ha beledöglök, akkor is. Tudom milyen érzés ez az egész, úgyhogy tanácsadás helyett én csak azt kívánom, hogy sikerüljön elérni, amire vágysz :)
2013. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nem adtam fel, még mindig csinálom :)) És kezd is meglátszani a mozgás és helyes táplálkozás :)
2014. febr. 4. 15:14
 18/18 fGhw39-84th ***** válasza:

"Mit tanácsoltok?"

Semmit! Az csak a fitnesszlobbi gonosz, nyerészkedő handabandája, hogy mindenkinek le kell fogyni és egészségesnek kell lenni! Lehetsz dagadt. Nem baj, semmi gond! Engem nem zavar, akit meg igen, az tehet egy szívességet! Kövér emberekre is szükség van, hogy a nem kövér, sportos embereknek legyen kit lenézni. Vagy tájcsizz.

2014. febr. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!