Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megereszkedett az arcom a...

Megereszkedett az arcom a fogyastol, mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Es sokkal cellulitiszesebb vagyokmint azelott. Mar annyira elvagyok keseredve, szenvedek hogy lefogyjak es akkor ez van, mar soha nem lehetek szep:(((((((
2009. nov. 23. 20:48
 1/4 anonim válasza:
100%
Az arcommal nekem is problémám van emiatt.De a cellulitiszre azt tudom mondani,hogy az egy szakaszában a fogyásnak tényleg látványosabbá válik,ez nálam is így volt.De aztán,ha megy még le kiló,akkor a cell. is tűnik el.Nagyon fontos a sok folyadék-rengeteg,és víz legyen vagy gyógytea,de üresen-meg mindennap zöldség legyen az étrendedben.És türelmes kitartás!!
2009. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi:) Ha valaki tud valamit az arcra irjon. Esetleg valami kozmetikum?
2009. nov. 24. 02:58
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! asszem a feminán olvastam, hogy a sport segít az arcbőr feszességének is! szerintem valami nagyon aktív sport segítene-pl futás
2009. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az arcodat úgy tudod feszesiteni, ha váltakozva hideg és meleg vizzel zuhanyoztatod (amilyen hideget és meleg elbirsz), befejezni mindig hideggel kell, és utánna nagyon alaposan bekrémezni, mert ez igy erösen szárit is, viszont a bör alatti izmokat tornáztatja meg a vérkeringést élénkiti.
2009. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!