Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este 6 után nem enni? Nem...

Este 6 után nem enni? Nem tudom kihagyni a vacsorát. Hazaérek délutánosból muszáj ennem de tényleg csak pár falatot. Különben nem alszom és nyűgös leszek. Ha csak egy fél zsömlét is 1,5%-os tejjel már annyi is elég. Vagy ez is sok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi nem sok.
2009. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
El kell felejteni, hogy 6 után nem szabad semmit enni. Lehet enni, csak nem mindegy, hogy mit. Lehetőleg ne pacalpörköltet kenyérrel. Ehetsz husit, salátával, joghurtot, zöldséget, gyümölcsöt. A fél zsömle sem sok. Pláne, ha mondjuk 10kor fekszel le, akkor mindenképpen enned kell valamit. A lényeg, hogy lefekvés előtt ne egyél legalább 2 órával.
2009. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én lefekvés előtt mindig eszem, szendvicset vagy zsömlét jól megpakolva, mert úgy esik jól.

Nem hizok tőle, mert napközben lemozgom.

Szerintem nyugodtan egyél, de ha hízásra hajlamos vagy akkor csak mértékkel.

2009. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 6 után nem evés baromság, azoknak persze jó, akik este 8-kor már alszanak.

Ha fogyózol, nagyon fontos, hogy éhgyomorral sose aludj el, mert akkor lehet, hogy el se fogsz tudni aludni, vagy felébredsz az éjszaka közepén, hogy éhes vagy, esetleg reggel nagyon sokat eszel, ami esetleg meg is ülheti a gyomrod, vagy jobban lerakódik rajtad, szóval nem tesz jót. Vacsorára lehet joghurt, kakaó, egy zsömle, egy szelet kenyér, ezek a könnyebbek... nem kell sok, hogy ne legyen üres a gyomrod. Lefekvés előtt 2 órával egyél utoljára rendes kaját, ezt tartsd be, ha nagyon problémák vannak ezzel, akkor még 1 óra is belefér, de akkor már tényleg inkább a nagyon könnyű kajákat szedd csak elő, mert a megterhelt gyomor ugyanúgy ártalmas, mint az üres.

2009. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ajánlom az almát ha szereted a gyümölcsöt. 2 alma és attól még fogysz is mert negatív kalória.

negatív kalória= egy alma mondjuk 30 kalória de 50 kalória megemészteni

2010. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!