Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap mulva lesz az...

Egy hónap mulva lesz az eljegyzésem! Meg szeretnék addig szabadulni 5-10 kilótól! Ez lehetséges lenne valahogy?

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 12:42
 1/6 anonim válasza:

Szia! először is gratulálok!:)

Én futballista vagyok, nagyon fontos, hogy tartsam a test súlyom, de ez nem mindig sikerül, hisz tudjuk hogy a Mcdonald's és az ilyenek nagyon csábítóak!:) Ha felszedek pár kilót akkor azt csinálom, hogy fogyókúrás ételeket eszem és mindig lemegyek esténként futni, DE ÚGY HOGY BEKENEM MAGAM EGY ZSELÉVEL AMIT A NAGYOBB SPORTBOLTOKBAN TUDSZ MEGVÁSÁROLNI! EZT A ZSELÉT, FOGYASZTÓ ZSELÉNEK SZOKTÁK HÍVNI! AZ A TULAJDONSÁGA, HOGY MIUTÁN BEKENTED MAGAD (érdemes rendesen felöltözni, ezzel is növelni a hőmérsékletet) A ZSELÉ MIKÖZBEN BÁRMILYEN TESTMOZGÁST VÉGZEL FELMELEGSZIK! Olyan érzés mintha szaunában lennél, jó meleged lesz is izzadni fogsz! Ezzel a módszerrel én napi 2-3 akár 4 kilót szoktam leadni!

2008. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

TE bárgyú barom! Szerinted ő is futballista? Szerinted mozog annyit mint TE egy edzésen? Ő is pisál vért az edzésen, mert az annyira fárasztó számára? Kétlem.

Képzeld a teniszezők is leadnak három négy kilót egy meccsen, lásd Federer stb, de szerinted átlagember képes kibírni egy olyan meccset, ha teniszeztél valaha is tudod a választ.


A kérdezőnek pedig:

Nem, ha egészségesen akarsz lefogyni addira max 4 kiló menne le, de ahhoz már ma le kellene kezdened diétázni meg edzeni normálisan, és még akkor se biztos. De még mindig jobb 4 kilót zsírból leadni, karcsúbb leszel tőle, mint 10 kilót nem csak zsírból.


sok sikert


K

2008. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze. futasnal 20 perc mulva kezded leadni a zsirt. kitartas, en minden reggel 2000-t futok 9 perc alatt, a testsuly nem csokken, de nem is no. neked kicsit lassabban kell futni, es kicsit tobbet. reggel 6tol 7ig kibirod nem? elotte 1 oraval(hogy mikor futni kezdesz ne legyen tele a gyomor) igyal sokat, és menni fog
2008. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kösziiii, nem pisálok vért! Szerintem esténként egy óra futástól még senki sem pisál vért! Csak segíteni akartam! Üdv, a bárgyú barom!
2008. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Két hét alatt adtam le 6 kg a mikro alga segítségével. A mikro algák a sejtjeidet táplálják, energiát ad ezért nem érzed magadat éhesnek és kimerültnek. Ráadásul nincsenek celluitisz és yo-yo gondjaim amit szintén a mikro algának köszönhetek . Nem ettem édeset meg zsírosat és esténként 1h-t tekertem szobabiciglin.
2008. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ilyen mikro algát hol lehet venni? Na és mennyiért? :)
2008. júl. 16. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!