Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyerek után mennyi idővel...

Gyerek után mennyi idővel nyertétek vissza az alakotokat? És hogyan? Milyen tornával? Alakformáló jó? Edzőterembe nem akarok járni.

Figyelt kérdés
Császáros voltam,ez számít?ja és másfél éves a kislányom.
2009. nov. 24. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Császáros voltam én is.

Szerintem alkatfüggő.

Nekem 1,5 év volt.

Napi kétszer 3-5 km babakocsizás, semmi autóhasználat (ha csak lehet). Ez volt az edzésprogramom, többre nem tellett. Odafigyeltem a táplálkozásra is: sok gyümölcs, zöldség, hús, tejtermék. Semmi édesség. Kevés kenyérféle, burgonya, rizs.

30 kg ment így le.

2009. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 13 hónapos koráig szoptatattam a babámat. Akkorra kb. olyan voltam mint a terhesség előtt. 7 hónapos volt amikor elhatároztam hogy le kell fogynom, 10 kiló volt rajtam. Elhagytam a kenyeret, és próbáltam minél kevesebb cukrot enni. Mindennap tornáztam 15-20 percet, oda amit épp a legdagadtabbnak láttam, olyan 1 éves volt a Manó amikor elkezdtem dvdre tornázni, akkorra lement már majd 8 kiló, és Rubint Réka helyre hozta az alakomat. Ja és én is császáros voltam.
2009. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!