Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok valamit segíteni?...

Tudnátok valamit segíteni? Fogyni szeretnék rövid időn belül.

Figyelt kérdés
Szóval 7 napom van, hogy bármennyit is fogyjak.Lehet, hogy hülyeség ez a kérdés...de szeretném ha komolyan válaszolnátok.Egy fontos eseményre kéne lefogyjak.Koplalás hatásos?Tudom, hogy csak víz és izom megy le de fog látszani, hogy fogytam? (És ne írjátok, hogy vissza fogom szedni TUDOM) :)És még annyi kb. mennyit fogyhatok?

2013. dec. 12. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

7 nap alatt koplalással is csak keveset fogyhatsz, ami annyiban fog látszódni, hogy szörnyen fogsz festeni, löttyet leszel, fakó, lógó, száraz bőrrel, semmi energiával, szédüléssel. Összességében inkább úgy fogsz kinézni, mint aki hízott.


Koplalás után a kétszerese tuti visszajön, csak nem izomban, hanem zsírban.

2013. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt mind tudom...de mennyit fogyhatok?
2013. dec. 12. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi miatt kell így hirtelen lefogynod? Semmi sem lehet fontosabb, mint az egészséged! Jobban gondolt át ezt..
2013. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neera kúra! Nézz utána, tényleg jó.

Mellé igyál reggel és este csalánlevél teát, ez vízhajtó, menj el futni minden nap kb 30 percet (többet kaja nélkül nem hiszem h bírsz) és előtte vegyél be 1000 mg l-karnitint.

ja és a fólia! ez egy csoda esküszöm!!! Ilyen folpack/frissen tartó fóliával csavard be a tested a bokádtól a hasadig, majd fuss, elliptikus trénerezz stb, amitől jól megizzadsz, kihatja a méreganyagokat és a felesleges vizet.

Sok sikert!

2013. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!