Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hát 12 éves vagyok és nem...

Kecske011 kérdése:

Hát 12 éves vagyok és nem vagyok megelégedve az alakommal. Kipròbáltam minden diétát de nem sikerült. Ha tudnátok segiteni lefogyni szerek nélkül akkor irjátok le. Vagy hogy ez miért van hogy nem fogyok semmitől?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem 12 évesen ne ez legyen a legnagyobb problémád h nem vagy megelégedve az alakoddal, ja és ne diétázz hisz még sokat fog változni a tested....ha annyira fogyni akarsz akkor inkább sportolj valamit, pl kézilabdázz....
2013. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háááát, először tanulj meg írni és fogalmazni!
2013. dec. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Diéta önmagában elég kevés. Sportolj mellette. Futást ajánlom, nem kell semmi komoly felszerelés, és fizetni se kell érte. Napi 1 óra futás, és szigorú diéta mellett le tudsz fogyni, olyan nincs, hogy nem.

Az már más kérdés, hogy fejlődésben van a szervezeted, így én a te korodban nem ajánlom a fogyókúrát.

2013. dec. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen felesd el a diétákat! Sportolni kell meg elhagyni a cukros dolgokat és jól fogsz kinézni.
2013. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!