Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva látszott...

Mennyi idő múlva látszott rajtatok, hogy beindult a fogyás?

Figyelt kérdés

Elsősorban szemmel látható különbségre gondolok (nem olyanra, hogy lement 3 centi -de csak Te tudod, mert más nem veszi észre). Az a baj, hogy én is elkezdtem az egészséges étkezés + mozgás (erősítés) kombót, de semmi sem látszik :/

Eddig 9 napja csinálom, ez 6 nap edzést jelent. Semmi de semmi nem látszik rajtam :/ a hasam ugyanúgy mint eddig kidudorodik, a combomat nem látom vékonyabbnak a mérőszalag is kb 1-2 centi különbséget mutat. Nagyon el vagyok keseredve, Rajtatok mennyi idő alatt látszott az eredmény?



2013. dec. 18. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

LOL!



Te ezt tényleg komolyan gondolod? Hogy 9 nap alatt nem látsz változást és el vagy keseredve?! Na ne viccelj!

Ez mondjuk alkat függő, de akkor gondolkozz el hogy jól csinálod e, ha 2-3 hónap után sem látsz javulást!



Mennyi idő alatt híztál meg? Na ugye! Na akkor ne 9 nap alatt akarj megszabadulni tőle! Ha jól csinálod ennyi idő alatt 1-1,5kg zsír megy le rólad.

2013. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó, 9 nap tényleg nem túl sok, de szerintem elég sok mindent változtattam az életmódomon. Sok gyümölcsöt eszem, rengetek zöldséget, kerülöm a kenyeret, fehér lisztes dolgokat, édességet. A fehérje bevitelre is ügyelek, és nem eszem már késő este.

Régen pedig rengeteg kenyeret ettem, sok cukrot vittem be a szervezetembe, simán bement vacsira egy pizza is akár. És most hogy ezekkel mind felhagytam, még mindig semmi változás :/

2013. dec. 18. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

9 nap? :D

Tudod, mikor látszott nekem TÉNYLEG? Kb. fél év után!

2013. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalam olyan minusz 10-12 kilo korul kezdtek el megjegyezni az emberek, hogy fogyok, persze elotte vettem mar egy szammal kisebb nadragot, tehat tenyleg ment le jo par centi, de magamon en meg mindig nem lattam valtozast. Sajat magadon sokkal nehezebb eszrevenni a valtozast, mert minden nap latod magad es nincs nagy kulonbseg. 9 nap semmire nem eleg, majd 9 het korul esetleg latsz mar valamit.
2013. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sikerült egy kicsit bátorítani.

Csak ilyenkor mindig arra gondolok hogy barátnőm már látta magán a változást 2 hét után, és nem hiszem hogy az az 5 nap olyan sokat számítana. De nem tudom. Az igaz, hogy akin nincs olyan sok felesleg, azon kevésbé látszik meg a fogyás, mint mondjuk azon aki 70+ és "hirtelen" lefogy? Mert én nem vagyok olyan husis.

2013. dec. 18. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Engem 3 hét után már megdicsértek, igaz addig nem is látott a család. Pár hónap kell hozzá hogy tényleg szemmel látható legyen és feltűnjön
2013. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%

Amikor 4-5 kilóval könnyebb voltam, a szemfülesek már akkor észrevettem. 10 kilónál már sokan kérdezősködtek, hogy miújság. 20 kilónál kezdték már megszokni. 25 nél meg már mostanában csak aki régen lát annak esik le az álla. Kezdik megszokni az új külsőt.


Egyébként nekem szinte az első pillanattól beindult a fogyás. Az első héten -3 kg (a sok víz), utána heti 1 kg ritmus kb. Rajtam mondjuk jelentős súly felesleg volt, egy olyan 30 kiló.

2013. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!