Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyi nagy kajálások...

Karácsonyi nagy kajálások miatt nem szeretnék hízni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden év karácsonyán jönnek a hatalmas zabalasok..Minden karácsony után max.felszedtem 5 kg..ebben az évben nem szeretnék így járni. Mit tanácsoltok, hogy ne járják megint így? Hogyan egyek..miket? Milyen rendszerességgel? Vagy ha még is felszedek akkor utána hogyan adjam le egy hét alatt..?!

2013. dec. 23. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne zabálj annyit. :D
2013. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetlen modszer van: a fejedet lassan jobbrol-balra, majd balrol-jobbra forgatod, mindannyiszor, amikor etellel meg sutemennyel kinalnak.
2013. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

5 kilót? De azt hogyan? Ezt sosem értettem. Hogyan szedsz össze 45000 plusz kalóriát (az OK, hogy a fogyás nem kalória alapú csak, de 5 kiló zsír eltárolásához muszáj a neki megfelelő energia, plusz egy kicsi a tárolás költségeként, de az nem tudom, mennyi)? Nekem ehhez hónapok kemény munkája kellene... Tudom, van, aki tud nagyon sokat enni, de ennyit rövid időn belül..?


A kérdésre a válasz számomra elég egyszerű, ne zabálj. Jó az Neked, ha túleszed magad? Nekem az nem lenne jó érzés. Ha picit felszedsz, majd lemegy, ha visszafogod magad, rendesen eszel és mozogsz, de az a pici nem is igen tud látszani, nem fáj senkinek, ha lassan megy le. 5 kiló zsír pedig nem megy le egy hét alatt, ahogy felmenni is nehezen tud, de azért az még elképzelhetőbb extra esetben.

2013. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az kemény, 3-4 nap zabálását leadni 4-5 hét kemény munka :D
2013. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne egyél annyit... érdekes, én meg tudom állni, hogy ne guruljak :D
2013. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Egyél hallevet, rántott halat. Az utóbbit savanyúsággal, ne azzal, amit a többiek. Egyél a töltött káposztából, max 1-2 töltelék (remélhetőleg nem túl sok rizs van benne, hanem inkább husi) A szaloncukrot meg a bejglit ha elkerülöd, akkor már elég jó vagy.
2013. dec. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos csak ez alatt a 2-3 nap alatt szedtél fel ennyit? Én ahogy észrevettem nem is a karácsonyi zaba volt a baj, hanem inkább hogy utána is még sok kaja marad és nem kell munkába menni, így van mit és mikor zabálni egy héten keresztül :) Ne koplalj Karácsonykor nyilván, de nem árt odafigyelni mit és mennyit, 27-től pedig szigorúan odafigyelni a dolgokra
2013. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2 :D

Köszi, jót nevettem....


Egyébként igaza is van.

2013. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!