Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A karácsonyi szünetben le...

A karácsonyi szünetben le szeretnék dobni 5-7 kilót. Milyen módszereket ajánlotok? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nem célom a csontsoványság, mert mindig is egy erős alkat voltam, csupán nem érzem jól magam a bőrömben. 15 éves vagyok, 67 kiló és 178 centi. Típusosan körte alkat vagyok, fenékre, hasra és combra hízom, felül még a gyerekosztályon is találok felsőt a nadrágvásárlás azonban nagyon necces… Heti rendszerességgel vannak kézilabda edzéseim, minden hétvégén meccs szóval a testmozgás megvan. Tudom hogy az iskolában nem csinálhatok „drasztikus” diétát, mert nem szeretnék elájulni az iskolapadban. Leginkább az étkezési szokásomon szeretnék változtatni; ti milyen méregtelenítő kúrát ajánlotok? Sikerült már valamilyen fogyókúra? Mennyire volt hatásos? A szüleim orvosok, szóval nem fognak engedni koplalni, vagy bármiféle hülyeséget csinálni. Segítenek nekem csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, módszereitekre. Előre is köszönöm!
2011. dec. 24. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

hehe, ego :D

"A szüleim orvosok, szóval nem fognak engedni koplalni, vagy bármiféle hülyeséget csinálni" mert az orvosok rend szerint kur.vára értenek a helyes táplálkozáshoz, ezért itt kérdezel :)

felejtsd el az időhöz szabást, kivéve ha képes vagy egy tervezett szálkásító étrendet grammra pontosan végig követni, alakítani hétről hétre, szakemberrel egyeztetni, megfizetni.


viszont ha normális ételeket ennél, kontrollált mennyiségeket és edzeni is elkezdenél (vagy még többet edzenél mint most) akkor meglenne az eredmény is, idővel.

2011. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem volt célom ez a nagyképűség, bocsánat ha ennek hatott csak még van 4 testvérem akikkel szintén sok probléma van és voltak már kiborulásaim emiatt a kövér-vagyok szindróma miatt és a szüleimet jópárszor kiborítottam...Én csak a ti módszereitekre vagyok kíváncsi! Amúgy köszönöm a válaszodat :)
2011. dec. 24. 15:52
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval nekik már egy kicsit elegük van ebből, ezért is kérdezek itt
2011. dec. 24. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kell elnézést kérned, én is tisztelem az orvosokat, és szeretek úgy gondolni rájuk, hogy ők majdnem mindent tudnak :)

nézd, ide leírtam mit érdemes elolvasni és tudni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__24..

2011. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. dec. 25. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!