Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt le szeretnék...

4 hónap alatt le szeretnék fogyni. Mit ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok , most írni fogjátok , hogy ezzel nem kéne törődnöm , de " nem érzem magam jól a bőrömben " a BMI-m ideális , a szüleim szerint is , de én magamnak szeretnék megfelelni , és pár kilót le szeretnék adni (3-4-5) , már 2-nek is örülnék. Szerintem elég hízékony a család is és én is :s

2013. dec. 23. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne törődj a kilókkal! A tükör mutatja meg,hogy hogy nézzel ki. Étkezz tisztán,hanyagold a szemét kajákat (na jó,most karácsonykor lehet lazítani) és sportolj.Meglátod,az eredmény nem marad el! :-)
2013. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Világosan megmondta első, hogy nem érzi jól magát, vagyis nem tetszik neki, amit a tükörben lát... mit nem lehet ezen érteni?

Én pontosan ezért lennék kíváncsi rá, hogy hány kiló és milyen magas. Mert néha nem reálisan látják magukat az ilyen korú lányok...

2013. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönök mindenkinek mindent ! Jól látom magam 158 cm és 45-50 kg között
2013. dec. 23. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is világosan fejeztem ki magam te kis 2. Bámúlhatja a mérleget,meg a BMI-t,ha sz@.rul néz ki... Amikor valakit megnézel nagytudású,akkor mit sasolsz,a mérleget? Az alapján mondod,hogy "de jól nézel ki!"?
2013. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!