Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így normális? (Több lent! )

Ez így normális? (Több lent! )

Figyelt kérdés
Egy éve kb. elkezdtem fogyózni, sikerült is lefogyni 12-13kg-ot. Azóta tarom magam ehhez a súlyhoz és a táplálkozáshoz. Na, de ha egy nap pl. délután eszek többet a megszokottnál vagy berakok +1 étkezést a napba, akkor mindjárt másnapra hízok 1 kilót. Ez miért van így, normális??

2013. dec. 25. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges.De fontos tudni,hogy az nem egyből zsírba megy. A fogyózásod miatt valószínűleg az izmaid enegiaraktárai (glikogénraktárai) üresek. Ilyenkor,amikor hirtelen nagyobb mennyiségű szénhidráthoz jut a szervezet,akkor a test ezeket a "lágereket" tölti vissza. Ráadásul 1 g glikogén 4 g vizet is megköt,úgyhogy ilyenkor simán lehet drasztikus a súlynövekedés,de emiatt kár aggódni!
2013. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mit csináltál hogy ilyen sokat fogytál?Áruld el a titkod :) én is fogyózom több-kevesebb sikerrel :D
2014. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát hallod nem nagy stósz :d :D kevesebbet ettem mint azelőtt meg kicsit többet mozogtam :) de ez pár hónapba beletelt, nem 1-2 hét volt :") azóta is tartom magam, amennyire bírom.
2014. jan. 20. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!