Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez még kövérnek mondható?

Ez még kövérnek mondható?

Figyelt kérdés

Halihó! Nem régiben dobtam le közel 20 kilót. Most valahogy úgy nézek ki mint balról a második csajszi.

A méreteim VOLTAK: Cs: 116 D:106 M:16

A méreteim MOST: Cs: 103 D: 83 M:98


[link]



2013. nov. 24. 17:16
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Jajj, az lemaradt, hogy 98 voltam és most 79 vagyok :)
2013. nov. 24. 17:17
 2/23 anonim ***** válasza:
Molett.
2013. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Jól írja Oriza.


Ehhez én annyit fűznék hozzá, hogy:

- fontos, hogy egészségileg ez a testalkat mit takar. Lehet ezt az alkatot megtartani is, lehet fogyó vagy éppen hízó trendben lenni.. ITT A HÍZÁS NEM LENNE JÓ.


Viszont balról a 2. csajszi ezzel a testalkattal több mint kívánatos.. ne csússz el, ez még belefér, szép és jó, de itt a határ, szerintem.

2013. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Hogy lenne már kövér. Teljesen normál alkat.
2013. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Molettnek nem ezt hívják. Molett az, ahogyan a többi lány kinéz ezen a képen, főleg a jobb szélén. Az a molett. Akinek balról a második csajszi kövér, annak mi a vékony? Egy anorexiás beteg lány? Nagyon el van tévedve a társadalmunk a sok photoshoppolt kép, meg evészavaros lány miatt.
2013. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem nem tervezek hízni, inkább még fogyni, egy 6-7 kilót. :) Köszi a válaszokat!! :)
2013. nov. 24. 18:14
 7/23 anonim ***** válasza:
45%

Nem értek egyet. A többi nő a képen pont annyira evészavaros, mint egy anorexiás csaj.


Csak az ő zavaruk a túlzott szénhidrátfogyasztás. És ugyan úgy nem egészséges, mint bármely más rossz táplálkozási szokás, vagy betegség.


Milyen egy egészséges, nem inzulinrezisztens, vékonyabb kategóriába tartozó női test?


Random találatok a gugliról:


[link]


[link]


[link]


Ennyire eltolódott a társadalom.. hogy még mindig a húsevéssel és edzéssel elérhető testalkat a legnormálisabb és legegészségesebb, legalábbis az én véleményem szerint (bár én mozdultam rá a kérdésben szereplő képen a 2. nevű nőre is, tehát az ízlés nálam is egy szélesebb tartományban mozog)

2013. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%

"Nem értek egyet. A többi nő a képen pont annyira evészavaros, mint egy anorexiás csaj. "


Mivel nem értesz egyet??? Azt írtam, a többi nő kövér. Mi a problémád???

2013. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

"A többi nő a képen pont annyira evészavaros, mint egy anorexiás csaj. "


Senki nem mondta, hogy ők nem evészavarosak. Olvasd már el mégegyszer, ami írt! Hihetetlen, hogy ti paleósok a szarba is beleköttök és a semmin is képesek vagytok vitatkozni, csak hogy a baromságotokat hirdessétek.

2013. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
38% válaszát adom :)
2013. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!