Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap lenyomok 150...

Ha minden nap lenyomok 150 fekvőtámaszt szórakozásból attól erősödhetek? 115kg 183cm /F

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 01:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Mellette judozok is, az egész évfolyamot megnyomom szkanderban, csak amíg nincs edzés így szünetben addig szeretném fejleszteni magam. :D
2013. dec. 26. 01:47
 2/6 anonim ***** válasza:

az erő állóképességed fejlesztheted ezzel hosszabb távon.

szerintem inkább végezz szűk fekvőtámaszt ha ennyi megy a simából és nem ártana egy rendes diéta sem ennyi zsírral.

2013. dec. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
115 kg és 183 centi? te szalonna.
2014. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, én nem haragszom a megjegyzésed miatt, csak tudd,hogy ha így állsz hozzá embertársaidhoz nem fognak szeretni.. De tudd, hogy én nem haragszom rád és emiatt ne érezd rosszul magad. :) További szép napot.
2014. jan. 2. 17:16
 5/6 anonim válasza:
köszi uzsidoboz. peace
2014. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha erősítés nélkül ekkora fizikai erővel rendelkezel, akkor azt az endomorf alkatodnak köszönheted (a magasság/súly arányod is erre utal). Az ilyen emberek lehet, hogy kicsit vastagabbak, de ezzel egyenesen arányosan az alapvető fizikumuk is komolyabb, így mindig is erősebb leszel az átlagembereknél :) minden "rosszban" van valami jó, ugye.

Az viszont, hogy fejleszteni szeretnéd magad, jó ötlet, elég sokan megállnak ezen a szinten. Kiindulásnak a fekvőtámasz mindenképp jó. Naponta 150 az kicsit megfoghatatlan, jobb, ha inkább órákra bontod le az összeget, vagy ha több időd van, akkor jobb, ha félóránként csinálod. Ha apránként edzel, az jobb, mintha ugyanannyit nyomnál le egyszerre :)

2014. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!