Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalória van a Davidoff...

Mennyi kalória van a Davidoff instant kávéban? FONTOS!

Figyelt kérdés
Szigorú fogyókúrám lesz és pontosan szeretném tudni mennyi kalória van abban, amit elfogyasztok. És sok kávét iszom, több bögrével is megiszok egy nap, (egy bögrébe kb. 9-10 grammnyi kávét teszek, egyszer lemértem) tehát ez fontos, szerintetek mennyivel számoljam? A dobozára nincs ráírva, és sehol nem találom.

2013. dec. 28. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Beteges a kérdésed.


Milyen makrotápanyagok vannak az instant kávéban amúgy?


Egyébként kíváncsi vagyok milyen a szigorú fogyókúrád. Szinte 100%, hogy szigorúnak nevezed, de közben moslék ócska kaják is lesznek benne. Akkor viszont igazam lesz, ha azt mondom hogy tök mindegy mennyi kalória van a kéváporban.

2013. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De jó, hogy így tudod, hogy milyen fogyókúrám lesz. :) Megkérlek, ne írj ilyen stílusban, mert úgy érzem, nem tettem semmi olyat, amiért így válaszolhatnál nekem, másrészt pedig tiszteletlenség. A kávéban nem a makrotápanyag a lényeg, hanem a kalória. Mind a kalóriákat és makrotápanyagokat is számon fogom tartani és sok egészségtelen ételt fogok száműzni az étrendemből. Azért tettem fel a kérdést, mert régebben Nescafé kávét ittam és annak is 100 grammjában 120 kalória volt, és nem mindegy, hogy valami nullkalóriás vagy nem.
2013. dec. 28. 22:10
 3/16 anonim ***** válasza:

De, mindegy. A stílusom rendben van, ha az érzelmi állapotod olyan, hogy megsértődsz akkor úgyis sértőnek fogod érezni, ezen én nem változtathatok.


A diéta eleve nem jó, ha precíz kalóriakontroll van benne.

A makrotápanyag számít, mert azok tartalmaznak kalóriát..


Ha kalóriát számolsz, akkor valamit elnézel a makrotápanyag beviteledben. Azok számolnak kalóriát, akik sok szénhidrátot esznek. Normálisan is ehetnél.. bár nyilván ebbe nem szólhatok bele.. és akkor nem kellene a kávéd kalóriatartalmával foglalkoznod. Vagy szerinted teljesen egészséges és rendben van, hogy a kávé kalóriatartalmát számolod? Az instant kávé porét? Ez beteges. A tested kalória felhasználását amíg nem ismered (nem ismered, pont.) addig mi ez a nagy precizitás? :) Ez teljesen vicces, kissé szomorú.. groteszk.

2013. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van, idáig jutottam, nekem tökéletes számolás nélkül már nem megy. Van okom, miért így fogom csinálni. Egyébként igyekeztem beleásni magam a dologba, és pont, hogy a szénhidrát bevitelt fogom eléggé lecsökkenteni, persze az ésszerű határon belül. Kalóriát és szénhidrátbevitelt fogom számolni és igyekszem minél több fehérjét bevinni majd. És egyébként a "porkávé" kalóriaértékével sem foglalkoznék, ha nem innék olyan sokat naponta. De semmiképp nem szeretném túllőni a napi keretet még minimális értékkel sem.
2013. dec. 28. 22:35
 5/16 anonim ***** válasza:

Igazából nincs napi keret, mert nem ismered a szervezeted kalóriaszükségletét.


Mennyi az az alacsony szénhidrát? Ma még beteg embereknek is túl sokat ajánlanak.

2013. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
80g/nap
2013. dec. 28. 22:45
 7/16 A kérdező kommentje:
Később meg majd 50g/nap, de az még odébb van..
2013. dec. 28. 22:49
 8/16 anonim ***** válasza:

Hmm. Nem is igazán kellene beszólni, ez tisztességes, rendben van. Végre valakinél.. :)


Jaj, sajnálom hogy nem tudok többet mondani a davidoff kávéról.. talán megpróbálok majd utána nézni én is.


De sok sikert kívánok, így lesz is, minden bizonnyal!


Vigyázz az anabolikus hatású tejtermékekkel, és tartsd fejben hogy valakiknél a rejtett lisztérzékenység pajzsmirigy alulműködést okoz.

2013. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A tejtermékek és a lisztek is teljesen tiltólistán vannak. :) Egyébként köszönöm, nagyon remélem, hogy sikerülni fog, mindent elterveztem, úgyhogy az első lépés már meg van. :) Menni fog. :) Ez a kávé dolog pedig tényleg annyira nem is lényeges. :)
2013. dec. 28. 23:06
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam volna, hogy ilyen profin állsz a dologhoz. Oké előítélet, nyilván. De hát nem szoktak. Akik nagyon belemennek a kalóriázásba általában azért mellette sok szénhidrátot szoktak enni, glutént, tejtermékeket.. bonyolítják az életüket, közben tényleg össze-vissza esznek. Mármint tervezetten esznek áh.. nem is normális ételeket.


Sok siiiikeert kívánok!!!

2013. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!