Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha van rajtam 5-6 kilo felesle...

Ha van rajtam 5-6 kilo felesleg, de izmosodni, formásodni szeretnék akkor elősző olyan étrend kell amivel lefogyok, és aztan a a tömegnövelő?

Figyelt kérdés
14 L
2013. dec. 28. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám hogy igen. Ha rendesen edzel fogyás után is sokkal jobban fogsz kinézni. Rubint Réka oldalán volt 4 csaj akik összesen 5 hetet edzettek/diétáztak, 5-6 kilók mentek le róluk csak de hasuk alig maradt. Annyit tornáztak amennyit épeszű ember nem javasolna (csak RR) :D.
2013. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha zavar a felesleged, akkor add le, mert idővel ennyi úgy is fel fog jönni tömegnövelés alatt. És akkor nem lesz mindegy, hogy 10-11 kg felesleged van, vagy csak 5, és van hozzá egy kis izmod.:) (ami nem néz ki gázul)

De ha nem zavar, mehetsz egyből tömegelni.

Ja és az étrend amivel fogysz, a szálkásító diéta;)

2013. dec. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szvsz az az 5-6 kiló valójában csak izomhiány miatti löttyedtség, szóval torna plusz az ehhez szükséges étrend.
2013. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Kezdj el erősíteni és normálisan kajálni :). Ha most elkezdesz diétázni csak lemegy rólad minden izom.
2013. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es: szerinted nincs olyan étrend + edzés ami mellett zsírt lehet leadni? Persze hogy van.
2013. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem van épp erre céloztam. Ha elkezd edzeni és normális étrendje van akkor izmosodik is, zsírból meg veszít. De ha most csak elkezd diétázni hogy lemenjek az az 5-6 kiló akkor még a már meglévő izomból is veszíthet.
2013. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!