Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ünnepek alatt felszedtem 3...

Az ünnepek alatt felszedtem 3 kg felesleget. Hogyan tudnám könnyen leadni? (13/L)

Figyelt kérdés
Esténként fél óra futás?

2013. dec. 27. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem segíthet.De egyél egészséges ételeket,ne nassiz és elvileg hamar lemegy.:) Sok sikert!
2013. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

2-3 nap alatt nem tudsz felszedni 3 kiló felesleget!

Ennek 90 %-a víz és bélsár (=szar). Visszatérsz a zaba előtti étrendedre és szépen lemegy.

Persze a futás sem rossz, bár nem a legjobb, megöli az ízületeidet, egyébként 30 perc kevés is a zsírégetéshez (már ha arra lenne szükséged). 1 óra tempós gyaloglás hasznosabb.

2013. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmész végre WC re !
2013. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Minden étkezés előtt igyál meg 2 pohár folyadékot, ez teltség érzetet okoz és igy kevesebbet birsz megenni.. Étkezz egészségesen és sportolj..
2013. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, hogy ez nem hízás. 3 nap alatt 3 kg csak úgy jöhet össze, ha 4-szer annyit eszel, mint egyébként. Az meg lehetetlen.
2013. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sem valódi hízás. Egy kiadós wczés a kétharmadát minimum leveszi, a maradék meg magától is lemegy egy hét alatt, ha normálisan eszel.
2013. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az étkezések előtti ivás csak kb. 40éves kor fölött működik, mert addig az anyagcsere hamar kiüríti a vizet, az éhség pedig visszatér.
2013. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!