Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a "Tuti Fogyás...

Ismeri valaki a "Tuti Fogyás Program" c. könyvet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én most szeretném megrendelni, de nem találok sok infót róla, mindenhol ugyanazt írják. Állítólag 42 nap alatt átalakítja az életmódot egy életre. Nagyon szimpatikus ez alapján, mert mindenképpen olyan könyvet keresnék ami azt segíti elő, hogy megváltozzon a szervezetem és az agyam hozzáállása az étkezéshez. Aki olvasta már, az megmondaná, hogy ez ilyen jellegű könyv-e?

2013. dec. 29. 18:29
 1/2 Monini29 válasza:
Én megvettem...csak a könyvet... elolvastam, és elkezdtem. egyenlőre tartható, és még a családnak is tetszik az új kajám, lehet mindenki hajlandó átállni az (számunkra) új kajákra. :) régóta ez volt a vágyam,hogy egészségesen étkezzünk, és ne csak én,hanem mindenki. a könyvben sok ösztönző van, és magyarázat, és segítség, hogy igenis végigcsináld! Persze mint mindenbe, ebben is vannak, amiket valahogy nem tudok teljesíteni, de próbálom azt is megvalósítani, amint lehet! :) Ha elkezded sok sikert hozzá!!! :)
2014. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor szerintem megveszem :) Sok sikert neked is hozzá
2014. jan. 8. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!