Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam rávenni a...

Hogyan tudnám magam rávenni a fogyókúrára? (Mielőtt elítéltek, bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Depresszió miatt híztam 15 kilót. Előtte jó alakom volt, azt is fogyással értem el, akkor nagyon könnyen rá tudtam magam venni, ment is, szóval nem ilyen szempontból van bajom. Hanem az állandó rossz hangulatom miatt egyszerűen nem megy, gyengének érzem magam hozzá... Tudnátok segíteni? 16/L
2013. dec. 30. 18:17
 1/6 anonim válasza:

Szedd össze az akaraterődet! Én úgy vettem rá magam, hogy vettem egy egyhónapos bérletet az edzőterembe és akkor már kénytelen voltam elmenni, hogy ne kidobott pénz legyen.

Illetve az is sokat segít, ha nincs otthon semmi rágcsálnivaló illetve csoki. Egyél gyümölcsöket, zöldséget!

És tegyél különbséget aközött, hogy mikor vagy éhes és mikor ennél unalomból.

Több-kevesebb sikerrel beválik.:)

2013. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne fogyókúrázz! Kajálj tisztán és sportolj!
2013. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont a depresszió segített 15kg fogyásban semmi étvágyam nem volt sőt fokoztam és erősítettem a depresszióm tudatosan és semmi kedvem nem volt az evéshez valahogy te is próbáld úgy, hogy semmi kedved enni nem érdekel meg nem is tudom.
2013. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez ám az egészséges módszer,ne egyen! Gratulálok!
2013. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eloszoris ha depresszios vagy menj el pszihologushoz . Nem bantasnak mondom en is voltam es segitett a pszihologus . Utana mikor mar minden rendben van akkor neki allhatsz maskep nem fog menni csak ha lekuzdod a problemaidat :)
2013. dec. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én ezt az uborka, citrom, gyömbér kombót használom elkezdtem otthon tornázni is és egy hónap alatt kifogytam mindenemből. Persze az étkezésemen és a rendszerességen is változtattam.
2014. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!