Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt le tudok fogyni...

3 hónap alatt le tudok fogyni így?

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok és 68 kg körülbelül, de lehet hogy már kevesebb kicsit. Ezt úgy értem el, hogy azért masszívan nassoltam és mindig nassolgattam és ettem napközben. Igaz, hogy nem kekszet és csokit zabáltam mindig, hanem húst meg mindenféle főtt kajába ettem bele, de ettől még sokat ettem és szerintem túlléptem a kcal-deficitet.


A változás a következő. Új országba kerültem, ahol ráadásul konyhán dolgozom egy szezont. Nos, itt az van amit adnak enni (általában 1000-féle saláta, és húsok.). Akkor eszek, amikor adják, azaz napjában kétszer eszem nagyobb adagot, mert reggelit nem eszem, mivel az fehér zsemle és utálom a kenyérféléket. Nekem az valahogy nem étel.


Annyi bűnözésem van napközben, hogy nem bírom ki hogy ne nyaljam le a joghurtos kanalat meg a joghurtos vödröt.


Amúgy állómunkát végzek, talpalok kicsit, de én ezt nem érzem megerőltetőnek...


A kaját magam merem ki, így annyit eszek amennyit merek. Most ám igyekszem nem 6 férfi adagot kimerni magamnak. :D


Amit általában eszem: hús és zöldségek, saláták, de néha nem bírok ellenállni a tejfölös önteteknek és mártásoknak. Tudom, hogy azt nem kéne...úgy döntöttem, hogy a tejfölös öntetekről, azaz mártásokról szépen ezen a héten leszokom már és következő héttől azt is szépek kizárom.

Vannak néha olyan köretek is, amik sajnos le vannak már alapban öntve. Akkor is igyekszem nem túl lucskosat kimerni magamnak.


Szerintetek lehetek 3 hónap alatt kb 55 kg?


Ez lenne az álmom.


29 L



2014. jan. 4. 14:15
 1/5 A kérdező kommentje:

Én szóval azért akarok fogyni, mert nagyon nagy a s...gem. A körmérete 1 méter!

A combom meg 59 cm széles. Szóval van mit leadni...

2014. jan. 4. 14:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miért gondolod, hogy 3 hónap alatt lefogysz 13 kilót mindenféle megerőltetés és mozgás nélkül. Nem fog menni. A fogyás nem ilyen egyszerű. Olyan ételtől, amit csak úgy kapsz nem fogsz fogyni, mert sosem tudhatod mi van benne pontosan. Simán lehet, hogy megcukrozzák a gyümölcssalátát, vagy több olajat raknak a mártásba, és akkor már plusz 100-200 kalóriánál vagy.


Valamennyit fogyni fogsz, de kizártnak tartom, hogy a három hónap alatt ezzel a hozzáállással több lenne, mint 5 kiló.

2014. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 kg fogyásnál több már nem egészséges és nagy kínszenvedéssel is jár. Nyalakodás helyett inkább alkalmanként igyál 1 pohár vizet.
2014. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
cukrot nem raknak bele. ált. ecetesek csak meg citromlé...
2014. jan. 4. 15:22
 5/5 anonim válasza:

Én most fogytam le 14 kg-ot. Havonta 3 kg-t fogytam. Nem többet! Emellett akkor még én sem sportoltam, tehát le fog menni, de nem úgy, ahogy te hozzáállsz. Az ötlet jó, és ne hagyd, hogy elbizonytalanítsanak. Tudod mit? Kezdésnek jó lesz az is, amit leírtál. Ahogy fokozatosan fogysz, majd rájössz, hogy nem hiányoznak a zabálások és sokkal többet fogsz tenni a cél eléréséhez. Először én is csak le akartam adni 1-2 kg-t, de aztán már a rögeszmémmé vált az egészséges életmód. Egy idő után viszont mindenképp hozzá kell párosítani a sportot is. Én a sprintelést ajánlom. Ne kocogj, mert az

nem ér semmit! Fuss gyorsabban, kevesebbet! Egy tanácsot viszont meg kell fogadnod. Soha ne rövidtávra tervezz! Ez életmódváltás legyen és ne fogyokúra. Elkezdeni és soha abba nem hagyni!

2014. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!