Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kg-t kellene...

Szerintetek hány kg-t kellene még fogynom, hogy jól nézzek ki?

Figyelt kérdés

Illetve tippeket is kérnék, hogy a jobb oldali képen hány kg-nak látszok!!! 163 cm vagyok.


[link]


2014. jan. 4. 18:26
 1/7 anonim válasza:
10-et 69kg a jobb oldali na?
2014. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
még1x ennyit
2014. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tipp kb 70 kg Szerintem még 7-8 kg-t lehetne fogyni.
2014. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Jobb oldali képen 65-re tippelném a súlyodat. Az ember (férfi vagy nő mindegy) ideális testsúlya és a magasság között 110 a különbség, vagyis a 163 centidhez 53 kiló lenne az ideális, amikor se túl sovány, se kövér nem lennél!
2014. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a nagyanyáid alkatát előbb, valamelyikükre hasonlítasz. Lehet, hogy 10 kg-ot nem tudsz egészségesen leadni, csak kb. 5-öt. De ne éhezéssel, inkább próbáld meg a derékról, hasról, csípőről leadni a zsírt.
2014. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Galaxis. válasza:
Jó úton haladsz csak így tovább. Még van mit ledolgozni de időben majd elfogy a felesleg csak nehogy a kitartásod fogyjon el előbb! :D
2014. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tevetke válasza:

Szerintem 75kg vagy és még egy 10 kiló... Kitartást hozzá, ügyes vagy, csak így tovább! :)

Kedves 5-ös! Amint látható, a kérdező alma testalkat, nehezebben fogy felsőtestről, mint alsóról. Arról nem is beszélve, hogy nincs lokális fogyás! Onnan fogysz ahonnan a genetikád/ alkatod miatt a tested a legkönnyebben "engedi el a zsírt"...

2014. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!