Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzés programot válassz...

Milyen edzés programot válasszak? Milyen dvd-re tornázzak? 40 kilós súlyfelesleggel.

Figyelt kérdés
Az Insanity tetszett, de az nekem nagyon durva, túl sok felesleg van rajtam ahhoz, hogy azt végig tudjam csinálni, vagy egyáltalán elkezdjem. majdnem 100 kiló vagyok, 60 kiló a cél. (már ha 7-el fog kezdődni a súlyom már akkor nagyon boldog leszek) 168 cm vagyok.
2014. jan. 4. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Étrend rendben van?
2014. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon durva insanityvel kezdeni. Inkább ajánlanám Norbi duci tréning dvd-it, azok könnyűnek tűnnek első ránézésre, de hatásosak nagyon. És még nagyon jó külföldiek közül Bob Harper tornái. Csak annyira kell mozogni, hogy kimelegedj, izzadj kicsit, szóval kb mint a gyorsgyaloglás, de tartson 30 percig minimum. Én Xbox Kinecttel tudtam megszeretni a mozgást, ha esetleg van rá keret beszerezni, az lenne a leghatásosabb.
2014. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előbb rakd rendbe az étkezésed, aztán séta, úszás, hogy ne tedd tönkre a tested. Torna csak később legyen, amikor kisebb a felesleg.
2014. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az étrendemen kb másfél hónapja változtattam, próbálok minél több gyümölcsöt, zöldséget enni - rengeteg salátát , barna rizst, csirkét, halat, virslit, főtt krumplit.. ilyesmiket. De pl. ha almát eszek, akkor utána még éhesebb vagyok úgyhogy arról kezdek lemondani. Meg már érzem, hogy nem vagyok mindig éhes, nem eszek feleslegesen, pl. ha éjjeles műszakban dolgozom, akkor próbálok megenni egy egy gyümölcsöt, de olyankor még éhesebb vagyok mint nappal, úgyhogy az nekem nehéz. Régebben is így volt, volt , hogy délután 3-ig nem is ettem semmit, de utána viszont éjjelig bármit. Az nem okoz gondot, hogy nem ehetek azt amit szeretnék, inkább csak az , hogy nem ehetek sokat. És ezért muszáj vagyok tornázni, mert hát félek nagyon tőle, hogy ha végre egyszer lefogynék, akkor a bőröm össze vissza lógna. Hát így sem vagyok szebb az tény.
2014. jan. 4. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a torna arra is jó, hogy utána nem leszel olyan éhes, legalábbis nekem ez a tapasztalatom, hogy akkor kevesebbet eszek. Ami még elveszi az éhséget hosszú távon, az a fehérje, több hús, sonka, csirke, virsli, túró és esetleg fehérjepor is. És sok folyadék.
2014. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Virsli? Ne őrjítsetek már meg! Az vágóhídi hulladék,semmi kerenivalója egy tiszta étrendben! Egyszer olvassátok el,mi van benne!

Ahoz,hogy ne legyél éhes,ahoz el kéne osztani a napi adagokat 5-6 fele és kb. 3 óránként enni kéne.

2014. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!