Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni? 13/l...

Hogyan tudnék lefogyni? 13/l (bővebben lent)

Figyelt kérdés

158 cm vagyok, és 41 kg. Ez kevésnek tűnik, de a hasam csak akkor lapos, ha egy napig semmit nem eszek. És a combjaim is elég vastagok.

Nagyon zavaró.

Valaki segítene, egyszerű szabályokkal, tippekkel?

Sokat iszok, zöldségeken és gyümölcsokön élek nagyrészt. Ritkán eszek péksütiket és húst. A cukros dolgokat kifejezetten kerülöm, amikor sütök, xilitet használok. Édességet tényleg ritkán eszek.

Valaki segít?


(Ja, és azokból a válaszokból nem kérek, h 'így is sovány vagy' mert nem vagyok sovány. Az sem érdekel, hogy csúnya leszek, és h ez neked nem tetszik. Nekem tetszik, és csak akkor leszek boldog, ha minimum 37-38 kg leszek.)



2014. jan. 2. 13:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Ha a hasad formája zavar, azt hasizom erősítéssel tudod formálni. Azt írtad, hogy ha keveset eszel, akkor jó csak a hasad. Ha erősebb a hasizmod, kevésbé látszik meg rajta, hogy ki van-e tömve a bendőd. :) COmboknál szintén sokat számít megjelenésben, hogy sportolsz-e valamit.


Egyébként elég baj, hogy kerülöd a húsokat! Fehérjében gazdag ételekre akkor is szükséged van, ha fogyni akarsz, sőt, akkor van igazán!


Viszont szeretném felhívni a figyelmedet, hogy a BMI indexed a megadott paraméterekkel még ugyan elfogadható, de már a sovány kategóriába tartozol. Tudom, ezek csak számok, de akkor is, semmiképpen nem vagy dagadt!

2014. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

sportolj,de semmikép se fogyj,legalább 47 kilónak kéne lenned,hogy normál súlyú legyél

[link]

2014. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne vedd támadásnak, de te is tudod, hogy a súlyod így sem egészséges. Azért nem vagy elégedett magaddal, mert lehet hogy plöttyett vagy. Az is lehet, hogy testképzavaros vagy. Sőt, valószínű hogy van. Sportolj rengeteget, és ha így sem oldódik meg a problémád, akkor fordulj orvoshoz.
2014. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok plöttyedt, csak miután dszek, olyan a hasam, mint egy 4-5 éves kisgyereknek, a combjaim pedig szétterülnek ha leülök, és akkor nagyon vastag. Meg amúgy, normál testhelyzetben is.

Kb ilyen akarok lenni, csak valamiviel vékonyabb.

[link]

2014. jan. 2. 15:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget fog változni még az alakod. És szerintem, vagy ennyire vékony most is. Amúgy borzalmasan néz ki szerintem a képen látható nő.
2014. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj már! Nem fogynod kéne, hanem híznod!
2014. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

A képen látható lány anorexiás, nem néz ki jól, te pedig vékonyabb akarsz nála lenni??


Ha így folytatod, alacsony maradsz, de rövid életed lesz.


Mutasd meg anyukádnak a képet, mondd, hogy még ennél is vékonyabb akarsz lenni, majd menjetek orvoshoz!

2014. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Az általad linkelt képen lévő lány BETEG!!! Ilyen NE AKARJ LENNI!!! Egyébként férfi szemmel sincs semmi vonzó az ilyen sovány lányokban!!
2014. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ó,köszönöm média,hogy újabb kislányt teszel tönkre!
2014. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves előző Válaszoló, sajnos tökéletesen igazad van! De ezért a modellszakma is felelős!
2014. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!