Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem azért fogyok gyorsan,...

Ha nem azért fogyok gyorsan, mert keveset eszek, hanem mert sokat mozgok, az is baj?

Figyelt kérdés
1 hét alatt majdnem 2 kiló lement, diétáztam, de azért ettem rendeset, húst, tojást, zöldséget, gyümölcsög, natúr joghurtot, ilyesmiket. 1200 kalória körül. De közben meg lemozogtam naponta 1000-1500 kalóriát. Így is baj, ha gyorsan megy le?
2014. jan. 11. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a normális.
2014. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak itt mindig írják, hogy heti fél kiló a normális, meg ilyesmi. Igazából nem kell több kaja, máskor sem ettem többet, csak eddig nem mozogtam. Decemberben engedtem el magam, fel is jött 5 kiló...
2014. jan. 11. 07:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen az is baj, ugyan úgy fogyhatsz izomból.
2014. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hogy a halálba mozogsz le annyit?

A fél/ 1 kg. azért is normális, mert így esélyesebb, hogy amikor befejezed, akkor nem jön rád vissza ezerrel a felesleg, nem jó semmit túlzásba vinni, mintahogy a fogyást sem - utána nehéz lesz megtalálni az egyensúlyt.

Aztán meg nem a kiló számít. Ha 2 kg-kat fogsz hetente, akkor az izom is, és aznemjó, nagyonnem. De kérdés, hogy mi a cél, ha esztétikus jó testet akarsz, akkor nem ajánlom, hogy ezt folytasd.

Amúgy hány kiló vagy? Az 1200 baromi kevés, annyit eszik egy veréb...

2014. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos, annyit eszik egy veréb én mégis képes voltam hízni mellette, amíg nem mozogtam. Amúgy szobabiciklizek meg zumbázok.
2014. jan. 11. 13:42
 6/7 anonim válasza:

Mit ettél akkor? A cukortól, és társaitól hízik az ember mert nem tudja a szervezet másként raktározni mint zsírként.

Az ember a hústól, zöldségtől és ilyesmiktől nem lesz hájas disznó, ha mondjuk emeli a verébadagját, mert ezzel később nagyon meg lehet szívni.

A sport meg fontos, azt alapból sem szabad hanyagolni.

2014. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig nem eszem lisztes, cukros dolgokat, már évek óta. Na, de én egy külön tanulmány vagyok, kb a levegőtől is hízok, ha bátrabban veszem:D
2014. jan. 12. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!