Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok,68 kg. Hogy...

16 éves vagyok,68 kg. Hogy tudok fogyni, keveset de gyorsan és hatásosan?

Figyelt kérdés
Milyen mozgást, tornagyakorlatokat kéne csinálnom, hogy a csípőmről, és a combomról lemenjen a zsír? Nem akarok sokat fogyni, csak egy kicsit...=/
2011. máj. 11. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem írtál magasságot. Amúgy meg nincs helyi zsírégetés, ha zsír megy le akkor mindenhonnan, nehezebben a kritikus pontokról, legalábbis én ezt tapasztalom. Diéta + aerob edzés, az aerob edzésnek utána tudsz nézni neten hogy mit takar. Fehérkenyér, lisztes dolgok, sütik, cukrok, zsírok kerülendők. Sok víz, gyümölcs, fehérje, zöldség stb.
2011. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a gyümölcsökben sok a ch.

Sokszor egyél keveset, kalóriadeficitet érd el. Sok fehérje kevés ch és zsír. Este 6 után ch-t ne vigyél be. Heti 4szer súlyzós edzés, 5ször kardió legyen és nyújtsál. A kardió minimum 40-45perc legyen, utána tejsavó fehérjét igyál.

2011. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!