Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok ha diétázok?

Miért hízok ha diétázok?

Figyelt kérdés
Két hete diétázok nem eszek péksütit táblás csokit tésztát krumplit.mégis hiztam majdnem 1 kg ot annyira elszomorít h mindjárt feladom. Reggelim tojás vagy tejbezab vizzel higitva. Ebéd hal vagy csirkemell rizs.vacsora pár szem mandarin vagy diétás muffin kokusz zab tojásbol.egy héten 2-3 szor 30-40 percet mozgok.

2014. jan. 11. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert túl KEVESET eszel és a szervezeted raktároz.


Elöször jelentkezz be a kalóriabázis.hu oldara, ott kiszámolja neked, hogy mennyi kalóriára can szükséged és milyen összetételben. A napi étrendedet is ki tudod számoltatni, a fórumon meg sok tanácsot kapsz, ha valami problémád van.

2014. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy irtál.ott vezetek mindent.a legtöbb kiértékelés végén megdicsér mennyire ügyes voltam.
2014. jan. 11. 09:03
 3/8 anonim ***** válasza:
centikben se változtál? ne add föl! én a helyedben többet sportolnék,nem tudom hogy te mit szoktál csinálni de a konditermi edzések hihetetlen kalóriazabálók,én heti 4x járok le (plusz 1-2 óra otthoni edzés) és mellette simán fogyok pedig sokat eszem.
2014. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elvileg hasbol ment le mondták,de az lehet azert mert nincs ugy tele.es csak visszahúzodott,de ha bezabálnék,megimt olyan lenne.sinkó andreára tornázok.
2014. jan. 11. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne a kiértékelést nézd, mert ha az van, hogy "tökéletesen teljesítetted a tervet, kicsit túl is teljesítetted, ehettél volna még valamit" - akkor az azt jelenti, hogy húl keveset ettél, ezen kivül az csak tájékoztatás, hanem az ottani fórumban érdeklödj - mert a tapasztaltabbak konkrét segítséget tudnak adni.
2014. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mert hízva diétázól
2014. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Többször egyél egy nap, 4-5 alkalommal, valamint csinálj fényképeket.Szerintem többet kéne edzened.
2014. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hízva diétázom? Azt hogy nem értem. Köszönöm hogy irtatok azért még kotartok hátha lesz változás
2014. jan. 11. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!