Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elértem a célom a fogyókúrá...

Ha elértem a célom a fogyókúrával akkor mit kell csinálni? álljak vissza egy rendes napi kalóriabevitelre (persze ügyelve hogy ne vigyem túlzásba) vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 23:25
 1/2 anonim válasza:
Attól függ, hogy mennyit és menyi idő alat adtad le. Ha 20 kilót 2 hónap alatt akkor nehogy ha rendesen eszel kegyetlenül vissza fogsz hizni.
2009. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tartózkodnék bármilyen "visszaállástól", mind tápanyag összetételben, mind mennyiségben. Az előző étrend feltehetőleg hízáshoz vezetett, arra SEMMIKÉPP! Próbálj törekedni továbbra is az alacsony kalória számra és azt is lehetőleg minőségi kalóriákból (fehérje, összetett szénhidrát/kevés cukor/kevés zsír).
2009. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!