Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Betegség alatt 7 kilót fogytam...

Betegség alatt 7 kilót fogytam, van rá esélyem, hogy megtartsam a mostani súlyom?

Figyelt kérdés

Nem birtam enni inni nyelni:(

Kezdek jobban lenni, ha van lehetosegem megtartani hogy kéne csinálni?


2014. jan. 11. 13:43
 1/5 anonim válasza:
És hány nap alatt ment le ez a 7 kiló? Az a helyzet, hogy ez nem mind zsírból ment le, szóval vissza fog jönni. Max kb 2 kiló mínuszt tudsz megtartani, ha nagyon keveset eszel. De amúgy betegség után meg nem ártana erősödni, szóval inkább egyél rendesen, csak normális kaját.
2014. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukám volt hogy 4-5 kilót fogyott, és nem is jött vissza, de ez kevésbé valószínű. Talán 2-3-4 kilóval lehetsz kevesebb mint voltál, de én is azt mondom amit az első, kiürültek a beleid, vizet vesztettél, az vissza fog menni.
2014. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10 nap alatt ment le. 175/60 rol most 53 vagyok
2014. jan. 11. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
10 nap alatt nem lehet 7 kilo zsirt leadni, max 1-2-t. A tobbit izombol es zsirbol veszetted. Az izom vesztes sajnos egy borzaszto dolog, formatlan lesz tole a tested, gondolj csak a sulyosan beteg anorexiasokra. Na nekik nem csak hi ogy zsir nincs a testukon, de izom sem. Nem is szepek egyaltalan.
2014. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:((
2014. jan. 11. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!