Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le, ha szeretet...

Hogyan fogyjak le, ha szeretethiány miatt állandóan ennem "kell"?

Figyelt kérdés

És normális módon nem tudom enyhíteni a szeretethiányom, legalábbis a nagyon közeli jövőben tuti nem. Ha meg eszek, hízok és nem lesz önbizalmam ismerkedni, tehát nem fog elmúlni a szeretethiány. Azért is akarok fogyni, hogy magabiztosabb legyek és találjak párt. De ez ilyen ördögi kör. Tényleg nem tudom, hogyan álljam meg az evést, nekem más élvezet nem maradt az életemben. Vannak hobbijaim, de azok nem elégítenek ki.

21/L



2014. jan. 13. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megállni ,csak olyat kell enni ami nem hizlal . Édesség péksüti zsíros hús ,cukros akármi nem, zöldség ,száraz csirkehús,hal igen. És mozgás!
2014. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mozogni azt szoktam. De az a baj, hogy a gabonás dolgokat kívánom:( Ha zöldséget eszek, az nem elégít ki.
2014. jan. 13. 18:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen rákívánsz a szénhidrátra egyél meg egy tál vegyes salit amit előre elkészítettél. Akaraterő kérdése a dolog.Ne is legyen kezed ügyében semmi olyan ami nem jó, és hizlal. Ismerkedni meg tudsz neten is ,az lefoglal,nem csak a vékonyak találnak párt..
2014. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
51%
Belátod hogy ez így nem jó, tudod hogy mit kellene tenned, de mégsem teszel semmit, csak a kifogásokat keresed. Azt hiszem kicsit nézz magadba :)
2014. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az túlzás, hogy nem teszek semmit, mert sportolok és igyekszem egészségesebb ételeket választani, csak állandóan rámtőr ez a vágy és akkor úgy érzem muszáj ennem. Ez nem magamba nézés kérdése, de amúgy próbáltam rájönni az okára és tudom, hogy csak a bánatomat folytom az evésbe. Viszont az igazi problémám nem fog most azonnal megoldódni, de jó lenne nem kajával kompenzálni és erre szeretnék megoldást.
2014. jan. 13. 19:30
 6/13 Lipton. ***** válasza:
27%
Az evésre nincsenek okok, ez hülyeség, hogy valaki azért eszik mert szeretethiánya van.
2014. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudsz valamit tenni a szeretethiány ellen?
2014. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Egyik napról a másikra nem fogok találni senkit, az hosszabb folyamat. Mert amúgy csak ez hiányzik, ez a fajta szeretet. És amúgy tényleg erről van szó, mert amikor volt valakim mindig fogytam, vagy tartottam a súlyom, mert egyszerűen nem voltam soha igazán éhes, nem volt fontos az evés, mert tele voltam érzelmekkel.
2014. jan. 13. 19:56
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
ért a közelmúltban szerelmi bánat?
2014. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Pszichológus, először a fejedben kell rendbe tenni a dolgokat.
2014. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!