Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El szeretnék kezdeni kondizni,...

Nitacs kérdése:

El szeretnék kezdeni kondizni, de mivel elsőre megyek, így nem tudom, hogy mivel kezdjem. Ha hasból, combból és fenékből akarok fogyni, akkor milyen kondi gépeket használjak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,de kérdezz meg ott egy edzőt,milyen gyakorlatokat tud ajánlani helyi zsírégetésre!
2014. jan. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 VWXYZZS ***** válasza:
Aztán majd jól kiröhögnek :D
2014. jan. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak súlyzózz és fogyni fogsz mindenhonnan. Nincs olyan hogy csak innen, csak onnan. Ezt nem tudom hol hallottad...
2014. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy te egy adott helyről szeretnél fogyni! Vagy mindenhová hízol vagy mindenhová fogysz. Nincs olyan, hogy valakinek csak a fenekén vagy a felkarján van zsír. Ami a fogyáshoz a legjobb mozgásforma, az a kocogás vagy a tempós séta, lehetőleg legalább 40 percig, de diéta nélkül ez sem ér sokat.
2014. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A futópad és ellipszis gép mozgat meg a legjobban egész testben, ráadásul ha kezdő vagy, ott állíthatod a fokozatokat. Szóval én ezeket ajánlom.
2014. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VWXYZZS ***** válasza:

Hát ha futni akarsz akkor ne konditerembe menj hanem az utcára. Tökéletes az idő a futáshoz. Nagyon enyhe a tél. Konditerembe pedig súlyzós edzéseket végezz. Itt egy kezdő edzésterv: [link]

Minden izmot edzeni kell mert aránytalan leszel na meg úgy az egészséges. Ne félj nem lesz belőled "kigyúrt állat". Azért ahhoz jó pár év komoly testépítés szükséges.

2014. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2014. jan. 18. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!