Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszereket ajánlotok...

Milyen módszereket ajánlotok a fogyókúra előtt?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok 90 kg, 165 cm. Vizsgaidőszak van, ezért még nem akarom elkezdeni a fogyókúrát, csak rá akarok hangolódni.
2014. jan. 17. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A halogatás a fogyás halála. A vizsgaidőszak alatt sem kell sz@.rul kajálni.
2014. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ráhangolódni? Ilyet se hallottam még. Én azt javasolnám, hogy ha szoktál tanulás mellett nassolni, akkor a chipsz, csoki, keksz helyett inkább almát, barackot...stb.., gyümölcsöt, zöldséget eszegess... És próbálj minél kevesebb zsírtartalmú ételeket fogyasztani, ne legyen túl fűszeres, olajos, zsíros.. Inkább a húsok közül a halakat, csirkét javasolnám. Estére salátákat, könnyen emészthető ételeket. Ha nem muszáj, alvás előtt már ne nagyon egyél, legfeljebb 1-2 órával, de ne sokat.

Nem tudom te hogy szoktál tanulni, én járkálni szoktam tanulás közben :) az is jó mozgás, ha más nem fér bele az időbe... De ha a mozgás felejtős a sok tanulás mellett, próbálj az étkezéseden változtatni, amennyire lehetséges, a fentebb írt tanácsaimat, szerintem nyugodtan fogadd meg.. Nem kell éhezned, csak megválogatni ,hogy mit eszel! Hajrá, és sok sikert a vizsgádhoz!

2017. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért van kiemelve a kérdés? xdd :D
2017. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!