Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriatáblázat számolásban...

Kalóriatáblázat számolásban nehézkes nekem :-) Valaki tud megmondani hány kalóriát eszek egy nap? Lécci számoljatok ki nekem.

Figyelt kérdés
Regg:2-3 kávé csak tejjel, zabkása, egy pohár csalántea. Tizórai egy alma. Ebéd sovány húsok sok zöldségekkel kávé. Uzsonna kefir. Este 250ml proteinturmix 18 óráig. folyadékot nem birok meginni 2litert max 1liter vagy másfél litert. Napi 2km futás estefelé kb 12 perc. Szerintetek le tudom adni 15 kilót tavasszig?
2009. dec. 3. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Kalóriát számolni másnak is ugyanannyi munka, mint neked. Ezenkivül amit megadtál, abból sokszor csak saccolni lehetne.

Kávé tejjel (mennyi tej?) itt a tejet kell nézni, hogy hány dl. (Gondolom, cukor nincs benne)

Zabkása: mennyi zabpehely (dkg) és mennyi tej?

A teában nincs semmi.

Alma - hány dkg?

Sovány hús : milyen hús és mennyi (dkg)?

Sok zöldség: milyen zödségböl hány dkg?

Kefir - hány dl?

Proteinturmix - milyen (szerintem a dobozozán van kcal-adat)


Amit kérdeztem, azt mind kellene tudni ahhoz, hogy ki lehessen számolni, de ha leméricsgéled, akkor csak szororni kell.


Biztos kapsz olyan válasz, hogy SZERINTEM x kalória, de az csak hasraütés, nincs esély rá, hogy tényleg annyi legyyen.

2009. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem szororni, hanem szorozni akart lenni
2009. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tudtad, hogy a kalóriaszámlálással égeted a kalóriákat?


egyébként tényleg az a lényege, amit az első írt: grammra pontosan meg kell tudnod mondani, miből mennyit ettél - és utána gyerekjáték kiszámolni.

2009. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!