Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás étrend összeállítás...

Fogyókúrás étrend összeállításában segítség!?

Figyelt kérdés
Amiket találtam szinte mindegyik horribilis összegű volt (1 hétre kiszámolva). Edzek is mellette (1 óra kardió és erősítő gyakorlatok). Előre is köszönöm.
2014. jan. 20. 21:23
 1/4 anonim válasza:

[link]


Az itt lévő diéták (szerintem) egész jók, persze itt-ott lehet változtatni, meg alakítani, hogy ne kelljen hetente fél doboz tejeket kidobálni.


Magát a weboldalt amúgy nagyon nem ajánlom, körültekintően kell a információkat kezelni.

2014. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 VWXYZZS ***** válasza:
Magát a weboldalt miért nem ajánlod?
2014. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Épp ma számoltam ki a diétàm költségeit. 3000 ft-ból reggeli, uzsonna és vacsora meg van egy hétre. Én 4szer eszek egy nap, így jó nekem.

Reggelire a sokak által elítélt zabot és "kenyeret" eszem. Uzsonnára 1 db gyümölcs, vacsorára saláta.

Pl:

R: 2 db főtt tojás, 3 db rozsos abonett, zöldségek ami a csövön kifér

E: hús, ez szinte bármi bárhogyan elkészítve (én nem szeretem a zsíros húst így ált csirke vagy sertés karaj esetleg belsőség), a köret hozzá mindig párolt zöldség

U: 1 narancs

V: vegyes saláta, egy héten egyszer hal. Vagy cottage cheese.

Nekem ez így bevállt.

2014. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. jan. 24. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!