Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriaszámlálásos diétánál...

Kalóriaszámlálásos diétánál (napi 1100) bármit ehetek, csak ne legyen több?

Figyelt kérdés
(14/L) És még valami: nekem csak deréktól lefelé kellene fogynom. (heti 2 spinning, 2x 40perc taposás)
2009. dec. 3. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

ez igen kevés kalória. ezt orvos mondta neked?


a táplálkozás akkor kiegyensúlyozott, ha a bevitt kalória 50%-a szénhidrátból, 20%-a fehérjéből és 30%-a zsírból származik.

például nem szerencsés mondjuk sajtból fedezni a napi kalóriabevitelt, hiszen azt nagyon zsíros, vagy nem célszerű csak kenyérből, hiszen az nagyon szénhdirátdús.

tehát a kérdésedre a válasz: célszerű mindenféléből enni.

2009. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! a kérdés igazából olyasmire vonatkozik, mint túró rudi, feketecsoki, esetleg valami "rágcsa" vagy mondjuk az ebéd nem fogyókúrás (főzelék pl.) Nem, nem orvos mondta, magamtól. Két hete többé kevésbé csinálom, hétvégén nem tartottam. nem fogyok, sőt... 61 kiló vagyok, ami végülis teljesen mindegy, mert nem a kiló érdekel, hanem, hogy hogy nézek ki. És felül aránytalanul vékony vagyok a csípőmhöz (fenekemhez-combomhoz) képest...
2009. dec. 3. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonló a problémám. Javaslatom, én ezt teszem:


Este 18 után egy falat se, inni csak sima ásványvizet. 20

2009. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még mindig én, csak elküldte a gép, bocsi.


Szóval '8 után semmi, este 20 óra körül pedig egy 2 km-es futás. Vagy amennyit bírsz eleinte, de érd el a 30 percet.


Segíteni fog, hónapogik kell, de ha rendszeres leszel, szép feszes leszel.

2009. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még valami:


Hülyeség a napi 1100 kalória. Ne foglalkozz ezzel. A szép formához izom kell. Egyél pl sok csirkemmellet, mert az sovány, halat. Mellé pedig ne tésztát, ne burgonyát, hanem főtt sárgarápát, főzelékeket. Sok gyümi és zöldség kell. És ne igyál bolti kólát, gyümölcslevet. Inkább bubi mentes ásványviz, tea cukor helyett édesítővel, és otthon facsart narancslé stb. Édesség pedig max havonta 1 szelet süti, vagy egy csoki, mert az gyilkos hizlaló.

2009. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!