Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai kajámról?

Mi a véleményetek a mai kajámról?

Figyelt kérdés

Ezeket ettem ma:

reggelire fél szelet Spar Vital teljes kiőrlésű kenyér, két szelet pulykamellsonka, uborka, 1 alma

ebédet nem ettem, hanem napközben egy kis adag rozst tejföllel és kaporral, meg egy tükörtojást

vacsorára 1 sült csirkecombot tzatzikivel, és 1 almát.



2014. jan. 21. 18:21
 1/9 A kérdező kommentje:
rizst, nem rozst:D
2014. jan. 21. 18:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Így ránézésre sz@.r,kevés a fehérje.Azért ide böföghetnéd,hogy lány vagy-e vagy fiú,hány kg,stb.?!
2014. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MrPifta ***** válasza:
ebédelni is kell. Szerintem finomat ettél, de nekem személy szerint ennyi nem lenne elég
2014. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ezzel fogyni nem tudsz , mert délután és este nem kéne semmit enni csak ebédet , én is ugy fogytam hogy csak reggelit és ebédet ettem
2014. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

19/L, 167 cm és 71 kg.

Volt még egy kefir is, csak lefelejtettem.

Btw tanulj már egy kis illemet, normálisan tettem fel a kérdést, még ha igazad is van abban, hogy leírhattam volna. :} Ehettem volna több fehérjét, az igaz, majd holnap túrózom. Tápkiegekre nem futja.


Utolsó: hát ha nem sportolsz semmit, akkor lehet, hogy csak úgy lehet fogyni, de egyébként az nagyon nem egészséges, mozogni kell nem koplalni...

2014. jan. 21. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:
mozogtam is, és nem koplaltam :P
2014. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De koplaltál.
2014. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kb egy macskának jó adag. Mért nem ebédelsz? Nagyon egészségtelen kihagyni. Meg kíváncsi vagyok milyen mozgás az amihez ez a kaja elég energiát adott. Max sakk
2014. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egy macskának?:)

Ez kb. 1200-1400 kcal, az egy fogyókúrában teljesen megfelelő érték. Egyébként futok, lépcsőzöm főleg, ha majd lejjebb mentek a kilók, akkor jönnek súlyzós edzések mellé.

2014. jan. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!