Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos fogyókúrás készítmény...

Hatásos fogyókúrás készítmény a Vita Crystal-Zöld kávé kapszula? (olyanok írjanak, akik szedték is! )

Figyelt kérdés
Tényleg anyagcsere gyorsító? 10 kg-tól kéne megszabadulnom, de tornázni nincs időm, se lehetőségem.
2014. jan. 22. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2014. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VWXYZZS ***** válasza:
Semmilyen kapszulától, tablettától, portól, folyadéktól, hasleszorító csodaruhától nem lehet csak úgy magától fogyni. (Amelyiktől esetleg lehet az erősen egészségkárosító). Egy neves táplálékkiegészítő cég zsírégető terméke viszont segíthet egy jól megtervezett diéta hatékonyságában. Mozogni pedig ajánlatos ha nem akarsz telibeszart búvárruha lenni a fogyás után. Időd arra van amire szakítasz. Olyan nincs, hogy nincs lehetőséged. Fogod magad és elmész futni stb. Ingyen van.
2014. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ú.Tibor válasza:
Én a saját börömön tapasztaltam hogy bármilyen "csodaszert" is szedjen az ember , megfelelő mozgás és táprend (diéta) nélkül nem lehet fogyni , max a bukszánk vékonyódik (és nem is keveset)! Azóta átáltam sportos életmódra , és pontosan szinte gramra kiszámolt , megfelelő táplálkozásra és igy már nagyon is besegítenek a "csodaszerek" is , köztük a zöldkávé kapszula is és 38 kilót sikerült fogynom. Ha elkezdessz sportólni akkár még ajánlanám az L-karnitint is , mert sokat segít.
2014. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!