Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárig hogy tudnék legogyni?...

Nyárig hogy tudnék legogyni? Nemsoká itt a nyár és addig szeretnék lefogyni, hogy lehetne gyorsan lefogynom? Napi mennyi távot fussak és mikor lenne eredménye? 13 L / 160 cm és 88 KG ha csak kritizálni tudtok akkor ne irjatok

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogyás a kaján múlik.Lefuthatod a maratoni is,ha sz@.rul kajálsz,nem fogysz.
2014. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit aránytalan vagy...én 170 cm vagyok és 55 kg
2014. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs igazatok enyél endesen gyümölcst zöldségetés ahogy eddig csak édességetmértékkel max hetente kétszer a többi ahogy szo,ktad és kezdj kis távval 400 m-rel és emeld amíg nem megy fokozatosan 10 km majd utána az időt csökkentsd amíg ezt lefutod.
2014. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne egyen édességet! Akkor az nem a kajáról szól,észkombájn?
2014. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindjárt itt a nyár?? Hol?:))


Viccet félretéve, nyárig simán le tudsz dobni 15-20 kilót is, és akkor már csini leszel:)


Ne akarj nagyon gyorsan lefogyni, elég nagy felesleged van, ez nem fog menni 1 hónap alatt, de nyárig igen.

Itt egy mintaétrend, egy másik kérdéshez írtam, de ide is bemásolom:

Reggeli 1-2 tojás főve vagy sülve, de olaj nélkül, hozzá paradicsom, paprika, ubi, ilyesmi.

Tízórai: Egy gyümölcs, narancs, alma, kivi, vagy nyers répa, esetleg egy natúr joghurt, kefír.

Ebéd: Husi(lehetőleg soványabb) natúran, nem rántva, hanem mondjuk grillezve, zöldségkörettel(pl párolt káposzta, párolt gomba)

Vacsi: Saláta, tojás vagy sonka, esetleg sovány túró.


Emelett napi 1 óra mozgás, én a futást nem javaslom még, emrt túl nagy a felesleged és megviselné az izületeidet, meg valószínűleg nem is bírnád sokáig(Én is voltam valamikor 82 kg ugyanilyen magassághoz, és nem bírtam 5 percet se szaladni, biciklizni viszont rengeteget), de bicikli, sozbabicikli tökéletes lenne. AMia legfontosabb, hogy ne egyél édességet, ne igyál cukros löttyöket, ne egyél chipset, gyorskaját, ha lehet kenyeret se nagyon, vagy maximum egy keveset reggel. Krumpli, rizs csak ritkán és mértékkel, lisztes tészták egyáltalán. Ha megfogadod a tanácsom garantálom, hogy csinos leszel nyárára.


Sok sikert és kitartást!

2014. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) az utolsónak szól : és te ezzel tudtál fogyni?
2014. jan. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!