Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen naponta futok...

Ha rendszeresen naponta futok 1 órát attól csak izmosabb leszek vagy fogyok is?

Figyelt kérdés
Akarunk venni egy futópadot hogy a sok tanulás mellett tudjak egy kicsit mozogni is. 16 éves vagyok es 65kg. Ha naponta futok majd legalább 1órát attól csak vastagabbak lesznek a combjaim ,nem?. 60kg alá le akarok menni, e mellett egészségesen is étkeznék. Esetleg ha tudtok valami bevált diétát írhatnátok, köszi!:)

2014. jan. 22. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól fogysz.

Válts életmódot, ne diétázz.

2014. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A futás nem izmosít.
2014. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes írta, a futás nem különösebben izmosít. Fogyáshoz jó, de csak diéta mellé. A korodnál relevánsabb lett volna a magasságod.
2014. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 VWXYZZS ***** válasza:
Ha leszeretnél adni pár kiló zsírt akkor elsősorban az étrendedre kell odafigyelni. Ez kb 70%-ban számít. A sport olyan 30%. Viszont az 1 órás folyamatos tempójú futástól egy deka izmot nem fogsz felszedni. Sőt a combjaid is vékonyabbak lesznek nem, hogy vastagabbak. Az intervallumos futás az már más tészta. Ott szedhetsz fel izmot is. Viszont izmok nélkül semmi tónusod nem lesz. Tiszta idomtalan formád lesz.
2014. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.. és 165cm vagyok:)
2014. jan. 22. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Futópad konditermi bemelegítésre való, nem otthonra. Menj futni. A pad sok izmot kikapcsol és nem szimulálja kellőképpen a futást. Nem a levegőbe beszélek, kipróbáltam. 45 perc futópad után sem voltam fáradt, viszont 45 perc alatt lefutottam 8 km-t változó tempóban. Na az elfáraszt és sokkal jobban is fejleszt!
2014. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 balazs2001 válasza:
fogyaszt
2014. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. jan. 23. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:
A futás fogyaszt(hat), de a futópadon nem lehet futni, maximum bohóckodni. Ha futni akarsz, akkor kénytelen leszel kimozdulni, és ténylegesen futni. A rövidtávfutás izmosít, a hosszútávfutás az állóképességet javítja. A leghatékonyabban akkor fogysz, ha váltogatod a kettőt. (Ezt hívják intervallumedzésnek.) Ezt nem (sem) tudod egy futópadon megcsinálni.
2014. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!