Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm-es magassághoz hány...

160 cm-es magassághoz hány kiló és centi lenne az "ideális"? 16L

Figyelt kérdés

160 cm magas vagyok és 54 kiló (képet nem küldök). Jókora combom és hasam van, engem ez eléggé zavar. Hány kilós súly illetve hány cm-es derék/csípő lenne "jó"?

Naponta 2-2,5 órát sétálok, illetve alkalmanként biciklizek, tehát nem mondható hogy nem mozgok, de mégis annyira hízékony vagyok. :D Mit tegyek?



2014. jan. 24. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ milyen az izomzatod. Ha a combod azért 'nagy', mert izmos, akkor az ideális. Ha zsíros a combod, hasad az nem ideális. Tömeget nem tudunk írni, hiszen.. ha alacsony az izomtömeged akkor alacsonyabb testtömeg ideális, ha nagyobb az izomtömeged (ami tök jó) akkor nyilván az ideális testtömeged is nagyobb lesz, tehát..


Alacsony testzsír, ennyit lehet írni, ez az ideális.


Hízékony vagy az mit jelent? Hízol hogy ha édességet vagy gabonát eszel..? Ez nem hízékonyság.

2014. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj, Tápi, csak az utolsó sort ne írtad volna! Addig remek. :)


Kérdező! Ha nincs lehetőséged kaliperrel megméretni a testzsírszázalékodat, akkor használd ezt a kalkulátort közelítésnek:

[link]


Ezt is kipróbálhatod:

[link] - ha úgy véled kevés az izomzatod, akkor a sovány alkatod válaszd!

2014. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

elQrtam :(


Sosem leszek tökéletes, pedig.. pedig még eredeti wudang taichi formát is gyakorlok, és mégis ilyen maradok D:


Szerintem már menthetetlen vagyok, de azért úgy fogok csinálni, mint aki nem adja fel.

2014. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül zöld pacsit adtam. A haladást is értékelni kell. :D
2014. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez is ideális, ekkora súllyal sem lehet olyan hatalmas a hasad, max egy pici pocid:D a combod meg ha nagy a többi részedhez lehet hogy körte alkat vagy, nem? :)
2014. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!