Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak egészséges táplálkozással...

Csak egészséges táplálkozással lehet lefogyni akin van például 10 kilo felesleg?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak azzal érdemes, ha a súlyt is meg akarod tartani.

Volt nekem drasztikus diétám, plusz durva mozgás. 170 cm vagyok 80 kg-ról lefogytam 60 kgra. kb 3,5 hónap alatt. De jócskán kikészítettem magam.

Most 75 kg vagyok, de normális keretek között diétázok, elég sok mindent megeszek, de a mennyiségre figyelek. Például ma is hurkakolábszt ettem krumplival meg savanyúsággal, de nem zabáltam be. heti 3-4 szer kardiózok 1 órát. Hetente fél kg-ot simán leadok.

2014. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csak azzal lehet. Ki is lehet vérezni, ez is okoz több kiló tömegváltozást.


Lehet koplalással is 'fogyni', ha nagyon belemegyünk akkor több tucat módon lehet fogyni.


És ezek közül mégis 1-2 lesz ami igényesebb embernél szóba jöhet, és ezek viszonylag egészségesek is lesznek.


Hogy a többségnél, igénytelen embereknél mi jön szóba, vagy éhező/szegény embereknél mi jön szóba fogyás esetén, az más kérdés... de normális esetben egészséget nem károsító módon fogy le az ember, de lehet másképp is.

2014. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!